Krásný pozemek se stavebním povolením v první řadě k moři

Sveti Filip i Jakov, Chorvatsko – ID 12045
454 740 € ≈ 11 229 804 Kč
Plocha 2332 m2
Moře 20 m
Období Letní sezóna

Krásný pozemek na prodej v první řadě k moři v St. Peter. S pozemku se nabízí nádherný výhled na moře a slavný chorvatský ostrov Galešnjak ve tvaru srdce!

Pozemek má rozlohu 2332 m2. Pozemek je v horní části dlouhý 121,87 m a široký 25,83 m.

Na vilu se získává stavební povolení, aby byla stavba v krátké době možná.

Cena 195 € / m2 je pro pozemky v první řadě k moři mimořádně atraktivní, zvláště když vezmeme v úvahu, že obsahuje stavební povolením.

Vila je koncipována jako dvojdomek.

V přízemí každé budovy je prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem, vchod, WC, přední a zadní krytá terasa. Obě terasy mají možnost zřízení letní kuchyně s grilem. Před terasami je samostatný bazén s krásným výhledem na moře.

Schodiště vede do prvního patra, kde jsou dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou a východem na terasu. Každá budova má vlastní garáž.

Od Zadaru a letiště Zemunik je pozemek vzdálen pouhých 20 km. Nachází se 17 km od přístavu Gaženica, 10 km od Marina Dalmacija a 13 km od dálnice. Biograd na Moru, město a přístav, se nachází 9 km jižně od této země, na malém poloostrově a pevnině. Malé malebné městečko Sveti Filip i Jakov se nachází na břehu Pašmanského moře, mezi Zadarem a Biogradem, a je jen 4 km od pevniny.

Sveti Petar na Moru je krásné malé turistické místo, které se nachází v srdci Dalmácie nedaleko Zadaru. Místo je známé svými bývalými letohrádky a parky zadarských šlechticů. Mimo jiné je atraktivní díky možnosti zapojit se do různých sportovních aktivit na souši i na moři.

Blízkost ostrovů Kornati, na které se organizují výlety, mu také dává zvláštní kouzlo. Malebný Pašmanský kanál s řadou malých ostrůvků chrání Sveti Petar na Moru před silným větrem od moře, což je výhoda pro plavce a vodáky. V bezprostřední blízkosti se nachází Vranské jezero, největší jezero v Chorvatsku, bohaté na sladkovodní ryby.

Výhled na moře
Ano
Plocha
2332 m2
Zastavěná plocha
800 m2
Obchod
4 km
Lékař
4 km
Kavárna
220 m
Restaurace
140 m
Bar
200 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00