Luxusní apartmán v přízemi, 1. řada k moři

Brodarica, Šibenik, Chorvatsko – ID 12086
451 625 € ≈ 11 238 688 Kč
Plocha 107 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/3
Moře 30 m
Stav Ve výstavbě
Období Letní sezóna

Ve výjimečné lokalitě v Brodarici, v 1. řadě u moře, byla zahájena výstavba luxusního vícebytového domu o dvou podlažích s 5 bytovými jednotkami. Moderní architektura jen pár kroků od moře a pláže .

Termín dokončení a plánované obsazení je jaro 2024 .

Komfortní apartmány jsou vyzdobeny vysoce kvalitní konstrukcí a vybavením.

Apartmán /S1, užitná plocha 107,53 m2 , se nachází v přízemí domu, sestává ze dvou ložnic, tří chodeb, koupelny, WC, kuchyně, komory, jídelny a obývacího pokoje. K bytu náleží parkovací stání 15 m2 a velká zahrada 234 m2.

V tomto domě je v nabídce celkem 5 apartmánu.

Brodarica je oblíbené turistické letovisko ležící v samotném srdci Šibenické riviéry pouhých 7 km jižně od Šibeniku, pokud hledáte udržované městské pláže s pozvolným vstupem do moře, restaurace nabízející vynikající místní pokrmy, širokou škálu sportovních i vodních aktivit.

Romantickou lagunu tvoří Morinjský záliv, známý jako trdliště ryb, a několik menších ostrůvků obklopující městečko Brodarica. Pokud se vydáte na procházku podél pláže, pak se Vám naskytne nádherný výhled na ostrov Krapanj, na který se můžete pohodlně dopravit trajektem přímo z Brodarice. Milovníci dalmatských rybích specialit by určitě měli navštívit některou z místních tradičních restaurací.

V severní a jižní části letoviska se rozprostírají dvě městské oblázkové pláže. Podél pobřeží se v Brodarici nachází 2,5 km dlouhá promenáda, která vybízí k podvečerním procházkám.

Nejznámější a zároveň nejdelší pláž nacházející se v severní části letoviska je oblázková pláž Rezalište s pozvolným vstupem do moře. Na pláži se nachází venkovní sprchy, dětské hřiště, veřejné toalety, převlékárny i občerstvení. Rovněž je možné si za poplatek pronajmout lehátka a slunečníky. A pokud byste si chtěli zpestřit pobyt na pláži, pak určitě využijte možnosti půjčení šlapadel, člunů a vodních skútrů.

Druhá menší pláž lemovaná borovicemi se nachází v jižní části letoviska. Přímo u pláže však nenajdete žádné turistické vybavení. Z pláže je navíc krásný výhled na protilehlý ostrov Krapanj, který je proslulý především díky lovu a prodeji mořských hub.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
107 m2
Užitná plocha
103 m2
Terasa
237 m2
Lodžie
Ano
Parkování
Ano
Obchod
220 m
Lékař
200 m
Kavárna
440 m
Restaurace
180 m
Bar
350 m
Škola/školka
800 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00