Luxusní dům 4+kk s parádní zahradou, top nabídka, Totana

Totana, Španělsko – ID 5473
309 950 € ≈ 7 838 636 Kč
Plocha 3400 m2
Dispozice 4+kk
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout ke koupi tuto zcela jedinečnou nemovitost s trámovým stropem, plnou charakteru a vkusně rozšířená současným prodejcem. Nemovitost těží z podlahového vytápění, bazénu 10x4m, závlažného systému. Nachází se pár minut jízdy od centra Totany.

Ve všech ubytovacích jednotkách jsou tři ložnice všechny s vlastními sprchami a WC v přízemí a nachází se na 3 400 m2 pozemku a je zcela soukromý.

Na pozemek se vjíždí dvojitými vraty ústící na hlavní příjezdovou cestu pro pět aut vedoucí do přední části pozemku. Hlavními vstupními dveřmi se vchází do salonku s trámovým stropem, světlíkem a krbem, který zajistí vaše pohodlí po celý rok. Dveře vedoucí z obývacího pokoje vedou do technické místnosti s pračkou a na toaletu v přízemí a umyvadlem. Na druhé straně obývacího pokoje se otevírají dveře do prostorné světlé moderní kuchyně s řadou současných skříněk a žulových pracovních desek s velkým pracovním prostorem a výhodami integrované myčky nádobí, volně stojící lednice s mrazákem, pěti kruhovým plynovým sporákem, varná deska a dvojitá trouba Rangemaster. Je zde podlahové olejové topení, které vytápí celý tento prostor.

Z kuchyně vedou dveře do velké jídelny s okny do přední a zadní části, což z něj dělá světlý a vzdušný pokoj s stojanem na víno a stropními světly. Tomu také prospívá podlahové vytápění. Na vzdálenějším konci jídelny vedou dveře na prostor boční terasy. Z jídelny vede hlavní schodiště nahoru do hlavního apartmá. Tento pokoj má rozhodně faktor s typickým stropem Capilla dome, takže se můžete dívat nahoru na hvězdy, okna ve stylu kostela a podlahové vytápění. Moderní koupelna se skládá ze sprchového koutu, WC, umyvadla a zrcadla. Francouzské dveře vedoucí z hlavní ložnice se otevírají na velký balkon, ideální místo k sezení, relaxaci a užívání španělského slunce a zároveň si užívat dechberoucí výhled na Sierra Espu&ntilde a dalekosáhlé hory.

Z jídelny vedou dveře do krytého terasovitého prostoru ideálního pro relaxaci. Na druhé straně terasovité oblasti je zcela nezávislé apartmá pro hosty/dospívající. Skládá se z ložnice s vlastní moderní sprchou, která se skládá ze sprchy, WC a umyvadla. Francouzské dveře vedoucí z ložnice se otevírají na venkovní terasu s krásným výhledem do zahrady a daleké hory, což je další krásné místo k sezení a odpočinku. Tato oblast má také venkovní osvětlení.

Na pozemku objektu je dřevěný dům, který nabízí další samostatné ubytování. Skládá se z velké dvoulůžkové ložnice s nástěnným elektrickým radiátorem a vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, umyvadlo a vyhřívaný věšák na ručníky. Z vnější strany dřevěného domu je vyvýšena terasa pro relaxaci.

Na vnější straně pozemku jsou druhá vrata, která ústí na druhou příjezdovou cestu s místem pro další tři až čtyři auta nebo obytný vůz. Rozsáhlé zahrada v přední, boční a zadní části je převážně upravená a má řadu ovocných stromů včetně fíků a grapefruitů a kompletní zavlažovací systém. V zadní části pozemku vede cesta k vyvýšenému bazénu 10x4m s dlážděnou plochou ideální pro relaxaci. Dále je zde postaven zděný přístavek a sklad nádrže na olej. Rozlehlé zahrady mají různé terasy, které jsou ideální pro stolování pod širým nebem.

Totana je dobře propojená obec na jihozápadě regionu Murcia, 45 km od hlavního města Murcia s přibližně 30 000 obyvateli. Uhnízděný na úpatí pohoří Sierra Espuña zahrnuje ploché zemědělské pláně a horské lesy porostlé borovicemi, které vytvářejí různé přírodní zdroje, které všechny přispívají k místní ekonomice, a spadá do oblasti známé jako Comarca del Bajo Guadalentin.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu ve Španělsku Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
3400 m2
Pozemek
3399 m2
Užitná plocha
3398 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
3397 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
3 km
Lékař
3 km
Kavárna
2 km
Restaurace
1 km
Bar
1 km
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00