Luxusní vila 5+kk, top nabídka, Puerto de Mazarrón

Puerto de Mazarrón, Španělsko – ID 5402
429 900 € ≈ 10 930 208 Kč
Plocha 672 m2
Dispozice 5+kk
Moře 1 500 m
Stav Volné
Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Tato úžasná vila v Puerto de Mazarron je kompletní balíček!
Vila stojí na pozemku o rozloze 672 m2 a má vysoké zahradní stěny pro naprosté soukromí, stejně jako celou řadu prvků včetně:
Brány pro chodce a vozidla.
Příjezdová cesta do garáže s přídavnou markýzou.
Nádherná přední terasa s širokým schodištěm vedoucím do domu.
Ohromující upravené zahrady, včetně fontány a subtropických rostlin.
Praktický zahradní zavlažovací systém.
Bazén s terasou u bazénu a sprchou a WC u bazénu.
Krytá jídelna pod širým nebem.
Letní kuchyně s grilem.
Jak vidíte, venkovní prostor této vily obsahuje vše, co si jen můžete přát. Interiér nemovitosti je stejně opulentní a obsahuje:
Velký salonek/jídelna.
Obrovská kuchyň/snídaňová místnost.
4 prostorné, dvoulůžkové pokoje. Hlavní ložnice dokonce obsahuje luxusní en-suite koupelnu a vlastní soukromý balkon.
2 koupelny pro rodiny/hosty, z nichž jedna zahrnuje hydromasážní vířivku.
Obrovský sklep/garáž, která je v současné době využívána jako tělocvična. Jedná se o všestranný prostor a lze jej využít k čemukoli, co si přejete.
V neposlední řadě je tato nemovitost vybavena teplou a studenou klimatizací, vstupní halou a úžasným schodištěm s kovaným zábradlím a vitrážovým oknem. Tato nemovitost poskytuje úplný a naprostý luxus a vytvořila by idylický rodinný dům. Jedná se o jedinečně speciální vilu postavenou podle vysokých standardů v rezidenční čtvrti, přičemž je stále v blízkosti občanské vybavenosti a přístavu.
Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují
Puerto de Mazarron se může pochlubit nádherným výběrem písečných pláží, takže je to skvělé místo pro celou rodinu. Je to také oblíbené prázdninové útočiště pro samotné Španěly a zbrusu nový, mnohamilionový Euro Marina přichází s výběrem luxusních obchodů, barů, restaurací a spoustou místa k parkování ve velkém podzemním parkovišti. Udělejte si relaxační procházku podél Marina a Promenade nebo se posaďte a odpočiňte si v jednom z místních barů.
Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Plocha
672 m2
Pozemek
671 m2
Užitná plocha
670 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
670 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
170 m
Lékař
120 m
Kavárna
160 m
Restaurace
150 m
Bar
150 m
Škola/školka
110 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00