Luxusní vila s bazénem a výhledem na Split

Split, Chorvatsko – ID 11709
1 527 600 € ≈ 38 014 326 Kč
Plocha 700 m2
Dispozice 6+kk
Moře 3 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme prodej krásné Vily v okolí Splitu. Tato výjimečná nemovitost nabízí vše pro luxusní život. Kromě mnoha doprovodných zařízení, jako je bazén, posilovna a sauna, tato vila také nabízí prostorný výhled na město Split a ostrovy. Tato nemovitost nabízí něco zcela jedinečného, jako je umění chorvatského designéra a malíře s proslulým obrazem „Hrající se koně“.

Vila je situována na pozemku o rozloze 521 m2, z čehož obytná část činí 120 m2, rozdělená na tři patra, přízemí, první a druhé patro, což činí celkovou plochu 300 m2.

V přízemí vily o rozloze 100 m2 se nachází tradiční konoba s saunou a posilovnou a další místností pro multimediální zábavu, které vedou na prostornou terasu s bazénem (40 m2) a zahradou s mediteránní vegetací, palmami a venkovním grilem.

Na prvním patře je obývací prostor s velkou kuchyní a jídelnou s výstupem na terasu s nádherným výhledem na moře.

Na druhém patře jsou čtyři ložnice s vlastními koupelnami a každá s vlastním výhledem na moře.

Ve všech pokojích je klimatizace a podlahové vytápění.

Vila je zařízena designovým nábytkem, osvětlením a koberci.

Okolí města Split je známé svou bohatou historií, kulturou a malebným přírodním prostředím, což činí tuto lokalitu atraktivním místem k pobytu. Nachází se zde mnoho historických památek, jako je Diokleciánův palác, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO, a další starověké památky, které odrážejí bohaté dědictví této oblasti.

Kromě kulturních zajímavostí nabízí okolí Splitu také krásné přírodní scenérie, jako jsou písečné pláže, úchvatné výhledy na moře a malebné kopcovité terény vhodné pro turistiku a cykloturistika. Pro milovníky vodních sportů je k dispozici široká škála aktivit, včetně potápění, plavání a jachtingu.

Okolí města Split je také bohaté na restaurace, kavárny a obchody, které nabízejí místní speciality a dalších vynikajících možností pro zábavu a odpočinek. Díky své blízkosti k hlavnímu městu Splitu máte snadný přístup ke všem jeho atrakcím a vybavenosti, jako jsou nákupní centra, divadla, koncertní sály a další. Toto okolí nabízí ideální kombinaci pohodlí, kultury a krásného přírodního prostředí pro skvělý životní styl.

Počet podlaží
3
Dispozice
6+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
700 m2
Pozemek
521 m2
Užitná plocha
300 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
120 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00