Luxusní, zařízena vila s bazénem, ​​Novostavba, Zaton

Zaton, Chorvatsko – ID 12047
1 150 000 € ≈ 28 629 250 Kč
Plocha 350 m2
Dispozice 4+kk
Moře 190 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Jedná se o moderní novostavbu. Vila je plně zařízena a vybavena. Jde o moderní design interiéru a exteriéru.

Dům se skládá ze suterénu, přízemí a prvního patra.

Přízemí tvoří krytý vchod, vstup/šatna, WC, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, komora a krytá terasa s krbem. Terasu v přízemí zdobí bazén o velikosti 32 m2.

Dále vnitřní schodiště vedou do mezipatra kde je chodba, kotelna a prádelna a pokračují do 1.NP. V 1.NP se nachází chodba, šatna, 2 ložnice s koupelnou a lodžií a ložnice s koupelnou a nekrytou terasou.

Vnitřní schodiště vede na střešní terasu. Na střešní terase je sklad, komín a technická část (externí vzduchotechnické jednotky atd.). V suterénu je posilovna a sauna.

Celková užitná plocha spolu s bazénem je 350,21 m2. Plocha pozemku je 466 m2.

Ve dvoře jsou dvě parkovací místa.

Vzdálenost od moře 190 m. Vzdálenost od centra 450 m.

Kompletní nábytek a vybavení je zahrnuto v ceně.

Bazén má vyhřívání, skimmer, obložení fólií.

Jedná se o novostavbu. Konstrukce z cihelných tepelných bloků. Pěnový polystyren 8 cm. Podlahové krytiny tvoří dlažba a laminát. Plastová okna se žaluziemi a sítěmi proti hmyzu. V obývacím pokoji jsou elektrické žaluzie. Elektrické podlahové vytápění v obývacím pokoji, tělocvičně a koupelnách. V obývacím pokoji, ložnicích a tělocvičně jsou klimatizace. V domě je také komín, takže si můžete nainstalovat kamna na dřevo nebo krb. Cihlový gril na zahradě a na střešní terase. Zavlažování zahrady.

Zaton je malé turistické místo ideální pro opravdový odpočinek a relaxaci od stresu všedního dne. Nachází se mezi dvěma historickými městy - Nin (2 km) a Zadar (12 km).

Představuje jedinečnou kombinaci dalmatské architektury, příjemného středomořského klimatu, zachovalé přírody, bohatého kulturního a historického dědictví a živého turistického každodenního života.

Písečné pláže ve stínu staletých borovic jsou ideální pro rodiny s dětmi. Pokud chcete najít klid, křišťálově čisté moře, čisté pod vodou, stín borových lesů, nezapomenutelné západy slunce, pak je Zaton ideálním místem pro vaši dovolenou.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
350 m2
Pozemek
466 m2
Užitná plocha
310 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
180 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
1 km
Lékař
1 km
Kavárna
370 m
Restaurace
490 m
Bar
190 m
Škola/školka
670 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00