Luxusní vila s impozantním panoramatickým výhledem v Rogoznici

Rogoznica, Chorvatsko – ID 12025
1 175 000 € ≈ 29 016 625 Kč
Plocha 700 m2
Dispozice 7+1
Moře 2 300 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nabízíme k prodeji krásnou vilu v Rogoznici s impozantním panoramatickým výhledem na ostrovy. Tato luxusní nemovitost, dokončená v roce 2022, poskytuje veškerý komfort a eleganci pro pohodlný život ve stylu.

Vila o celkové ploše 371 m2 zahrnuje prostornou terasu s 40m2 bazénem, který je ideální pro osvěžení v horkých letních dnech. K tomu je k dispozici dalších 3 073 m2 pozemku ve vlastnictví společnosti, což poskytuje další možnosti rozvoje.

Technické vybavení zahrnuje podlahové vytápění a klimatizaci, vyhřívaný bazén, elektrický ohradník, energetický průkaz A+, EZS a kamerový systém.

Interiér vily je zařízený s maximální pozorností k detailům a nabízí veškeré moderní vybavení, včetně Smart TV, prémiových matrací a luxusních koupelen.

K dispozici jsou 3 parkovací stání, pergola a prostorná terasa s bazénem a zahradou, která nabízí relaxaci a krásné výhledy.

Vila se nachází na pozemku o rozloze 599 m2 v atraktivní lokalitě Rogoznice. Tento klidný a malebný přímořský resort nabízí ideální kombinaci soukromí a snadné dostupnosti. Vzdálenosti do důležitých míst jsou příznivé: Rogoznica 3,6 km, Primošten 6,5 km, letiště Split 33 km a pláž pouhých 2,3 km.

Toto je skvělá příležitost koupit nemovitost, která spojuje luxus, pohodlí a soukromí v jedné z nejkrásnějších částí Chorvatska. Pro více informací nebo prohlídku neváhejte kontaktovat nás prostřednictvím uvedených kontaktů.

Populární turistické městečko leží na dalmatském pobřeží v Chorvatsku, 25 kilometrů jihovýchodně od Šibeniku, v hluboké zátoce Luka Rogoznica chráněné před větrem. Z magistrály k ní vede odbočka (cca 2 kilometry). Rogoznica má 825 stálých obyvatel a disponuje malým přístavem pro osobní dopravu a jachtařským přístavem, marinou Frapa Rogoznica, která se pokládá za nejkrásnější na Jadranu. Centrální část mariny se nachází se na umělém ostrůvku.

Městečko je turisty vyhledávané kvůli členitému pobřeží s dostatkem stromů, které nabízí pěkné koupání a klidnou rekreaci. Ve staré části Rogoznice se nachází spousta restaurací, zmrzlinových stánků, kaváren, kulturní centrum a malý rybářský přístav. Během sezóny zde probíhají večerní kulturní představení pod širým nebem. V nové části Rogoznice je informační centrum s internetovým připojením, lekárna, pekárna, pizzerie a obchody.

V těsné blízkosti mariny Frapa je k vidění zajímavý přírodní jev, jezero Dračí oko, jenž je spojeno s mořem, a tudíž je slané. V jezerní vodě panují zvláštní podmínky. V jeho spodní vrstvě není kyslík, jen sirovodík, takže tato část jezera je bez života. V jeho horních vrstvách je kyslíku dostatek, proto jsou zde podmínky podobné jako v moři. Žijí tu například ústřice, raci, langusty a humři, a to v hojných počtech. O jezero se díky jeho zvláštnosti zabývají mnozí odborníci a hydrologové.

Počet podlaží
2
Dispozice
7+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
700 m2
Pozemek
599 m2
Užitná plocha
250 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
130 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00