Luxusní vila s výhledem na Split

Split , Chorvatsko – ID 11681
1 400 000 € ≈ 35 406 000 Kč
Plocha 1050 m2
Dispozice 5+kk
Moře 3 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme k prodeji luxusní vilu s bazénem v blízkosti Splitu. Tato úchvatná nemovitost poskytuje nádherný výhled na samotné město Split a jeho okolí.

Vila se rozkládá na pozemku o rozloze 978 m2, z čehož 195 m2 připadá na obytnou plochou a 785 m2 na zahradu a dvorec s bazénem o rozměrech 44 m2.

Vila má dvě podlaží, přízemí a první patro.

V přízemí se nachází obývací pokoj s jídelnou a východem do zahrady s bazénem, zatímco schody vedou do horního patra se ložnicemi a koupelnou.

Okolí města Split je známé svou bohatou historií, kulturou a malebným přírodním prostředím, což činí tuto lokalitu atraktivním místem k pobytu. Nachází se zde mnoho historických památek, jako je Diokleciánův palác, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO, a další starověké památky, které odrážejí bohaté dědictví této oblasti.

Kromě kulturních zajímavostí nabízí okolí Splitu také krásné přírodní scenérie, jako jsou písečné pláže, úchvatné výhledy na moře a malebné kopcovité terény vhodné pro turistiku a cykloturistika. Pro milovníky vodních sportů je k dispozici široká škála aktivit, včetně potápění, plavání a jachtingu.

Okolí města Split je také bohaté na restaurace, kavárny a obchody, které nabízejí místní speciality a dalších vynikajících možností pro zábavu a odpočinek. Díky své blízkosti k hlavnímu městu Splitu máte snadný přístup ke všem jeho atrakcím a vybavenosti, jako jsou nákupní centra, divadla, koncertní sály a další. Toto okolí nabízí ideální kombinaci pohodlí, kultury a krásného přírodního prostředí pro skvělý životní styl.

Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
1050 m2
Pozemek
978 m2
Užitná plocha
195 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
80 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00