mezonet 4+kk, v blízkosti pláže, vybavenost v docházkové vzdálenosti, Puerto de Mazarrón

Puerto de Mazarrón, Španělsko – ID 5820
140 000 € ≈ 3 555 300 Kč
Plocha 118 m2
Dispozice 4+kk
Moře 700 m
Stav Volné

Nevšední mezonet o rozloze 110 m2 se rozkládá na dvou podlažích, přední a zadní terase a verandě. Jeho poloha je ideální, velmi blízko pláže a veškerého vybavení, 3 ložnice, 2 koupelny, kuchyň, technická místnost, sklad a gril.

V přízemí máme obývací pokoj, koupelnu, ložnici a kuchyň.

Z kuchyně je vstup na velký dvorek, kde v současné době máme plnou koupelnu a velkou komoru spolu s dalším prostorem pro technickou část. V bytě je také grilovací trouba.

Salonek je prostorný a světlý s přímým přístupem na přední terasu a verandu, kde si vychutnáme letní odpoledne a stolování pod širým nebem.

V přízemí je také jedna ze tří ložnic. Je velkorysé a má vestavěnou skříň.

Z obývacího pokoje vede schodiště do prvního patra. Zde máme extra velkou hlavní ložnici s vestavěnou skříní, balkonem a praktickou markýzou a také třetí ložnici. Je také prostorná a světlá s vlastním balkonem a markýzou. Toto patro doplňuje rodinná koupelna dobré velikosti.

Pamatujte, že tento mezonet se nachází v Puerto de Mazarrón, v blízkosti veškeré občanské vybavenosti, supermarketů, lékárny, lékařského centra, jídelen... vše pro pohodlnější život A jen pár minut od pláží, nebudete potřebovat auto!

Bezpochyby zde máte příležitost získat nemovitost, abyste si mohli užívat slunce a pláže o prodloužených víkendech nebo jako investici, protože v pobřežní oblasti není problém pronajmout.

Zátoka Mazarrón je také ideálním prostředím pro aktivní turistiku zaměřenou na vodní sporty s mnoha možnostmi, jako je plachtění, sportovní rybolov nebo potápění.

Mazarrón je jednou z tradičních slunných a plážových destinací v regionu Murcia s více než 35 km pobřeží, z nichž většinu tvoří panenské pobřeží. Četné pláže v zálivu Mazarrón byly oceněny Modrou vlajkou díky kvalitě koupele a jejích služeb.

Pláže Mazarrón jsou certifikovány Q za kvalitu pro následující pláže; pláž Bahía, pláž Bolnuevo, pláž Castellar, pláž Nares & pláž Rihuete.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
118 m2
Pozemek
116 m2
Užitná plocha
117 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
110 m2
Obchod
240 m
Lékař
430 m
Kavárna
110 m
Restaurace
190 m
Bar
150 m
Škola/školka
210 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00