Moderní 2+kk s hezkým výhledem na moře, skvělá lokalita, Saranda, Albánie

Saranda, Albánie – ID 8497
105 000 € ≈ 2 558 850 Kč
Plocha 75 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/5
Moře 50 m
Stav Volné
Nabízíme vám hezký a velmi útulný apartmán s výhledem na moře, o rozloze 2+kk, v Saranda, Albánie. O celkové ploše 75 m2. Je situovaný ve druhém patře. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a balkon. Dekorace je velmi sofistikovaná a moderní s malými doteky a detaily, díky kterým se budete cítit jako doma. Tato nemovitost se nachází v blízkosti Bougainville Resort and Spa Hotel, velmi oblíbeného v oblasti Saranda. Ideální pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem, na pláž se dostanete jen 2 minuty chůze (50m od moře). Toto místo nabízí velmi klidné prostředí daleko od hluku a zároveň v blízkosti všech hlavních částí města.

Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Saranda je jedním z nejpůvabnějších měst albánské riviéry a během letních měsíců to vypadá, jako by se sem polovina Tirany přesídlila, aby si užila rušnou pláž a rušnější noční život podél své přímořské promenády plné davů. To, co bylo kdysi ospalou rybářskou vesnicí, je nyní prosperujícím městem, a přestože Saranda v posledních dvou desetiletích ztratila mnoho ze svého kouzla, zachovala si mnoho ze svého charismatu. Saranda je skvělou základnou pro objevování pláží v okolí, jako jsou pláže Pulebardhat, Pasqyrat, Manastiri atd., nebo můžete navštívit Ksamilbeaches a Butrint světového dědictví UNESCO, pokud máte vlastní vozidlo nebo také můžete využít taxík či MHD. Název města pochází z Ayii Saranda, raného kláštera zasvěceného 40 svatým; jeho vybombardované zbytky (včetně některých dochovaných fresek) jsou stále vysoko na kopci nad městem. Ale také malý zámek Lekursi, který nabízí nádherný výhled a dobrou restauraci nebo klášter svatého Jiří velmi dobře zachovalý a zrestaurovaný. Město se ve čtyřicátých letech během druhé světové války nazývalo Porto Edda po Mussoliniho dceři. Saranda má dobré spojení s křižníky, které přijíždějí z celého světa a Korfu (řecké město před Sarandou), v létě je pro své klima, jídlo a krásu plné turistů ze severských zemí nebo zemí východní Evropy.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán!
Podlaží
2
Počet podlaží
5
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
75 m2
Užitná plocha
75 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
40 m
Lékař
660 m
Kavárna
260 m
Restaurace
60 m
Bar
50 m
Škola/školka
410 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00