Moderní apartmán v novostavbě na 1. patře, Privlaka

Privlaka, Chorvatsko – ID 12731
288 000 € ≈ 7 132 320 Kč
Plocha 90 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 2/3
Moře 160 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Tento apartmán se nachází na 1. patře a jeho dispozice zahrnuje chodbu, dvě ložnice, koupelnu, WC, komoru, kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem a krytou terasu. Čistá užitná plocha apartmánu činí 88,26 m². K apartmánu navíc náleží jedno parkovací místo.

Celková čistá užitná plocha tohoto apartmánu včetně parkovacího místa je 90,76 m².

Budova se skládá z celkem 5 apartmánů. Vzdálenost této nemovitosti od moře je pouhých 160 metrů a od centra obce Privlaka 600 metrů.

Pro kupujícího je výhodou, že při koupi této nemovitosti neplatí daň z převodu nemovitostí.

Budova je ve výstavbě a nastěhování je plánováno na léto 2024.

Stavba je provedena z cihelných termo bloků. Fasáda má tepelnou izolaci z polystyrenu o tloušťce 10 cm. Podlahové krytiny jsou parkety a dlažba. Okna jsou z PVC materiálu s elektrickými roletami. V celém apartmánu je podlahové vytápění pomocí tepelných čerpadel. Dále jsou všechny místnosti klimatizovány.

Všechna parkovací místa mají vlastní přípojku na elektřinu a vodu.

Vchodové dveře apartmánu jsou bezpečnostní a protipožární.

Privlaka je malé rybářské a turistické město, vzdálené pouhých 15 minut jízdy od města Zadar. Je situována na rozlehlém písčitém poloostrově mezi královským městem Nin a ostrovem Vir. Čisté moře a dlouhé, mělké písčité zátoky jsou stvořené pro naprostý relax. Město nabízí veškerou potřebnou vybavenost pro pohodlný a kvalitní život: obchody, restaurace, poštu, ambulance. Milovníci sportu a rekreace, kteří se chtějí věnovat plachtění nebo surfování, zde najdou svůj ráj v blízkých osadách. Všechno, co potřebujete pro klidnou a uvolněnou rodinnou dovolenou ve středomořském stylu, zde najdete.

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Plocha
90 m2
Užitná plocha
88.26 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00