Moderní dvoupatrový byt se střešní terasou v Petrčani

Petrčane, Chorvatsko – ID 12189
375 000 € ≈ 9 335 625 Kč
Plocha 109 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 2/3
Moře 80 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Vynikající byty na prodej v novostavbě v Petrčanech. Nabízíme velký výběr bytů! Apartmány jsou uspořádány ve dvou moderních obytných budovách, z nichž každá se skládá celkem ze 4 apartmánů. Blízkost moře a centra z nich činí vynikající investici!

Moře a první pláže jsou vzdálené 80 m a centrum města je jen 180 m daleko.

Tyto nemovitosti jistě splní vaše kritéria díky dobrému uspořádání pokojů, skvělé poloze a krásnému výhledu na moře. Všechny apartmány jsou orientovány na jih, jsou velmi pohodlné a světlé.

Dvoupodlažní byt se střešní terasou se nachází v prvním a druhém patře bytového domu.

V prvním patře je vstup, ložnice s koupelnou a vnitřní schodiště vedoucí do druhého patra. Dále druhé patro tvoří chodba, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, koupelna, 2 ložnice, krytý balkon, vnitřní schodiště vedoucí na střešní terasu.

Dvoupodlažní byt se střešní terasou má čistou plochu 99,84 m2.

K bytu dále náleží 2 parkovací stání a komora v suterénu domu.

Celková čistá užitná plocha bytu s výše uvedeným příslušenstvím je 109,15 m2.

Výhodou při koupi této nemovitosti je, že kupující neplatí daň z prodeje nemovitosti.

Konstrukce z cihelných tepelných bloků. Rok výstavby 2021. K výborným energetickým vlastnostem objektu přispívá fasáda pokrytá tepelnou izolací o tloušťce 10 cm. Kvalita provedení a již zmíněná dobrá izolace vedou k očekávanému energetickému průkazu vysoké třídy A.

Okna jsou vyrobena z PVC materiálu se sítěmi proti hmyzu a žaluziemi. Podlahy jsou pokryty dlažbou. Pro vytápění a chlazení místností jsou instalovány 4 klimatizace. Jedno zařízení je umístěno v obývacím pokoji a další v každé ložnici. K dispozici je také komín, takže lze nainstalovat krb nebo kamna na dřevo

Jsou instalovány proti vloupání a protipožární dveře.

Petrčane je malé místo mezi městy Zadar a Nin. Město Petrčane je známé svými exkluzivními vilami, hotelovým ubytováním a bohatou gastronomickou nabídkou, díky které je cestovní ruch na záviděníhodné úrovni. V zeleném lese na Radmanově puntě vyrostl hotelový komplex Pinija a na druhé straně na severozápadní straně města víkendová osada a hotel-apartmánový komplex Punta Skala.

Podlaží
2
Počet podlaží
3
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
109 m2
Užitná plocha
100.38 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
440 m
Lékař
5 km
Kavárna
310 m
Restaurace
90 m
Bar
230 m
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00