Moderní penthouse v Marině, Trogir - pouze 100 metrů od moře

Marina, Trogir, Chorvatsko – ID 12314
240 000 € ≈ 5 974 800 Kč
Plocha 69 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 3/3
Moře 100 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Exkluzivní nabídka nového apartmánu v Marině, Dalmácie, pouhých 100 metrů od mořského pobřeží!

Penthouse s 2 ložnicemi: Tento prostorný penthouse o rozloze 69 m2 je doplněn střešní terasou o velikosti 69 m2, která poskytuje dech beroucí výhled na moře.

Další výhody: Parkoviště, terasa a úchvatný výhled na moře

Apartmán je vybaven invertorovou klimatizací pro optimální pohodlí v každém ročním období.

Možnost nastěhování je k dispozici již v červnu 2024.

Toto je jedinečná příležitost získat nemovitost v bezprostřední blízkosti moře v nádherné lokalitě Marina, Dalmácie.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat.

Marina je malebné přímořské městečko v Chorvatsku, které se nachází na pobřeží Jaderského moře, asi 12 kilometrů jižně od Trogiru. Toto malebné a klidné letovisko je obklopeno krásnými přírodními scenériemi, včetně zalesněných kopců a azurového moře.

Co se týče turistické atraktivity, Marina láká svou malebnou atmosférou a klidným prostředím, ideálním pro odpočinek a relaxaci. Město je oblíbené zejména mezi těmi, kteří hledají klidnou dovolenou daleko od rušných letovisek. Zároveň je však dostatečně blízko k větším turistickým centrům, jako je Trogir nebo Split, což umožňuje snadný přístup k kulturním a historickým památkám.

Marina je také známá svými krásnými plážemi, které lákají koupání a slunění. Na plážích kolem Mariny si můžete užít klidného a relaxačního dne u moře, s možností vodních sportů nebo prozkoumávání okolního pobřeží.

V samotném městečku najdete malebný přístav, kde kotví rybářské lodě a jachty. Přístav vytváří půvabnou atmosféru a nabízí restaurace a kavárny s výhledem na moře, kde si můžete vychutnat tradiční chorvatskou kuchyni a čerstvé mořské plody.

Celkově je Marina ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit klidnou dovolenou na chorvatském pobřeží, s dostatkem možností prozkoumat okolní krajinu, užívat si slunce a moře a objevovat krásy dalmatského regionu.

Podlaží
3
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
69 m2
Užitná plocha
65 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00