Nabídka exkluzivního bytu v Ližnjanu s nádherným výhledem na moře!

Ližnjan, Chorvatsko – ID 12123
189 000 € ≈ 4 705 155 Kč
Plocha 78 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/3
Moře 900 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Tento elegantní byt se nachází ve vysokém přízemí a nabízí neuvěřitelný pohled na mořskou krajinu. Sestává z útulné vstupní chodby, prostorného obývacího pokoje propojeného s moderní kuchyní a jídelním prostorem, dvou elegantních ložnic, vkusné koupelny a praktického skladu. Vychutnejte si svá jídla na příjemné terase, kde budete moci relaxovat a obdivovat nádherné západy slunce.

K této nemovitosti patří také jedno vlastní parkovací místo, což je v této oblasti velkou výhodou.

Budova, ve které se byt nachází, byla dokončena v roce 2004 a zahrnuje pouze šest exkluzivních jednotek. V ceně bytu je zahrnut i prostorný sklep o rozloze 13 m2, který má veškeré potřebné vybavení včetně vody a elektřiny.

Celková hrubá plocha bytu a sklepního prostoru činí 78 m2, zatímco užitná plocha samotného bytu je 65 m2.

Tato nemovitost je výjimečnou příležitostí pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení s nádherným výhledem a veškerými moderními vymoženostmi. Nezmeškejte tuto šanci a kontaktujte nás pro více informací a prohlídku!

Obec Ližnjan se nachází v jihovýchodní části Istrie, 1 km od Medulinu. Největší místo je Ližnjan, klidné, krásné místo s mimořádným výhledem a nedotčenými plážemi. Vhodná pro klidnou dovolenou nebo rodinný život a doporučujeme ji kvůli nižším cenám a velké nabídce nemovitostí.

Obec Liznajn je oázou nedotčené přírody a tradičního středomořského způsobu života díky přírodním krásám, skrytým plážím a zátokám, úrodné půdě, rybolovu a především lidem, kteří tam žijí. Ližnjanské kopce nabízejí nádherný výhled na Kvarner a ostrovy Cres a Lošinj.

Nejznámějšími atrakcemi jsou Marlera (plánované golfové hřiště a přístav) a ostrov Levan, pouhých 10 minut plavby lodí s nádhernou písečnou pláží a restauracemi.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
78 m2
Užitná plocha
65 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
1 km
Lékař
970 m
Kavárna
1 km
Restaurace
870 m
Bar
940 m
Škola/školka
990 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00