Nádherná vila s bazénem a zahradou, s výhledem na moře ve Vodicích

Vodice, Chorvatsko – ID 11912
1 400 000 € ≈ 34 580 000 Kč
Plocha 1600 m2
Dispozice jiný
Moře 1 500 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Sen o dokonalém domově se může stát skutečností s touto nádhernou vilou, která se nachází na severozápadní straně města Vodice, na mírném kopci s úchvatným výhledem na město a moře.

Tato impozantní budova, obklopená klidem a zelení, disponuje veškerým luxusem pro váš pohodlný pobyt po celý rok nebo jako únik na dovolenou.

Postavena v roce 2008 na pozemku o rozloze 1400 m2, byla pečlivě navržena a zařízena s ohledem na maximální pohodlí.

Přízemí domu nabízí hrubou obytnou plochu 125 m2, která zahrnuje garáž o rozloze 32 m2, místnost pro volný čas nebo obývací pokoj, WC, komoru, kotelnu a schodiště.

První patro s celkovou obytnou plochou 226 m2 přináší prostorný a elegantní interiér.

Chráněný vstup vás vítá do velké chodby, odkud se dostanete do obývacího pokoje spojeného s venkovní terasou, ideální pro relaxaci. Kuchyně, jídelna s lodžií a koupelna jsou dalšími prvky tohoto patra.

Dále naleznete ložnice, pracovnu a další pokoje s lodžiemi, které nabízejí úchvatné výhledy. Galerie o rozloze 40 m2 slouží jako šatna.

Vila je vybavena moderním topením, ústřední klimatizací, okna a dveře z masivu a italskými obklady.

Venkovní bazén o rozměrech 8 x 4 m je ideálním místem pro osvěžení, doplněný o plochu na opalování a venkovní gril. Zastíněná terasa se stoly a židlemi je dokonalým místem pro večerní posezení s rodinou a přáteli.

Před domem se nachází parkoviště pro tři auta, a dvůr, terasovitě uspořádaný, zahrnuje také udržované zelené plochy.

Vnější stěny přízemí jsou zdobeny přírodním tesaným kamenem, což dodává domu jedinečný a elegantní vzhled. Použité materiály, jak uvnitř, tak venku, jsou nejvyšší kvality, zajišťující dlouhodobou spolehlivost a estetickou dokonalost.

Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací telefonicky nebo e-mailem.

Vodice jsou velmi živé turistické městečko se spoustou restaurací, obchodů a kaváren. Nacházejí se v samém středu pobřeží Chorvatska, 12 km od města Šibenik. Okolí letoviska Vodice lemují borovicové lesy a vinice. Vodice mají kolem 9 000 obyvatel. Středozemní klima Vodic znamená, že teplota v létě je mezi 26 až 30 stupni a v zimě mezi 5 až 10 stupni. Ať se jedná o odpočinek na pláži, poznávání přírodních krás či historii a kulturu, Vodice a jejich okolí mají každému co nabídnout. Na 4 km dlouhé pláži Plava plaža (Plava znamená modrá) můžete strávit celý den (nebo i večer). Pláž byla oceněna modrou vlajkou. Tu si zasloužila pro čistotu moře a svou upravenost. Podél pláže roste hezký borový les, ve kterém se nacházejí restaurace a bary. Borovice nabízí útočiště před silným poledním sluncem. Funguje zde také škola potápění.

Počet podlaží
2
Dispozice
jiný
Výhled na moře
Ano
Plocha
1600 m2
Pozemek
1400 m2
Užitná plocha
380 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
125 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00