Nádherný 4+kk s výhledem na moře a pohoří, 100m od moře, vhodný k pronájmu, Saranda, Albánie

Saranda, Albánie – ID 5209
145 000 € ≈ 3 529 300 Kč
Plocha 140 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 7/8
Moře 100 m
Stav Volné
Nabízíme vám nádherný apartmán, který se nachází pouhých 100 metrů od pláže s bočním výhledem na moře o rozloze 4+kk, v Saranda, Albánie. Celková plocha je 140 m2. Je situovaný v 7 patře z 8, v budově s výtahem. Tato krásná nemovitost je ideální pro ty, kteří chtějí žít v Sarande natrvalo, a to díky rozsáhlým prostorám, které toto místo nabízí. Dispozice je předsíň, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři velké ložnice, dvě koupelny s toaletou a dva balkony, jeden je spojen s ložnicí s výhledem na pohoří Sarandy a druhý s obývacím pokojem. Nemovitost má plně vybavenou kuchyň a ložnici a také rohovou pohovku v obývacím pokoji. Je ideální pro sezónní pronájem, protože může být snadno rozdělena na: dvě ložnice pro páry a jedna ložnice pro děti. Další ložnice může být použita jako prádelna. Oblast je velmi klidná a přístup na pláž je jedním z největších plusů, které tato nemovitost má, za pouhé 3 minuty chůze (100m) najdete nejbližší pláž.
Orientace: jihovýchodní
Energetická třída: A+

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Saranda je jedním z nejpůvabnějších měst albánské riviéry a během letních měsíců to vypadá, jako by se sem polovina Tirany přesídlila, aby si užila rušnou pláž a rušnější noční život podél své přímořské promenády plné davů. To, co bylo kdysi ospalou rybářskou vesnicí, je nyní prosperujícím městem, a přestože Saranda v posledních dvou desetiletích ztratila mnoho ze svého kouzla, zachovala si mnoho ze svého charismatu. Saranda je skvělou základnou pro objevování pláží v okolí, jako jsou pláže Pulebardhat, Pasqyrat, Manastiri atd., nebo můžete navštívit Ksamilbeaches a Butrint světového dědictví UNESCO, pokud máte vlastní vozidlo nebo také můžete využít taxík či MHD. Název města pochází z Ayii Saranda, raného kláštera zasvěceného 40 svatým; jeho vybombardované zbytky (včetně některých dochovaných fresek) jsou stále vysoko na kopci nad městem. Ale také malý zámek Lekursi, který nabízí nádherný výhled a dobrou restauraci nebo klášter svatého Jiří velmi dobře zachovalý a zrestaurovaný. Město se ve čtyřicátých letech během druhé světové války nazývalo Porto Edda po Mussoliniho dceři. Saranda má dobré spojení s křižníky, které přijíždějí z celého světa a Korfu (řecké město před Sarandou), v létě je pro své klima, jídlo a krásu plné turistů ze severských zemí nebo zemí východní Evropy.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán!
Podlaží
7
Počet podlaží
8
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
140 m2
Užitná plocha
140 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
220 m
Lékař
240 m
Kavárna
80 m
Restaurace
100 m
Bar
80 m
Škola/školka
390 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00