Nádherný 4+kk s výhledem na moře a pohoří, 100m od moře, vhodný k pronájmu, Saranda, Albánie

Saranda, Albánie – ID 5209
148 000 € ≈ 3 684 460 Kč
Plocha 140 m2
Dispozice 4+kk
Podlaží 7/8
Moře 100 m
Stav Volné

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Inzerovaná cena pokrývá všechny náklady spojené s vyřízením procesu koupě nemovitosti, včetně právního servisu, notářských poplatků (notářských daní, daně z převodu) a poplatku za advokátní úschovu.

Nabízíme vám nádherný apartmán, který se nachází pouhých 100 metrů od pláže s bočním výhledem na moře o rozloze 4+kk, v Saranda, Albánie. Celková plocha je 140 m2. Je situovaný v 7 patře z 8, v budově s výtahem. Tato krásná nemovitost je ideální pro ty, kteří chtějí žít v Sarande natrvalo, a to díky rozsáhlým prostorám, které toto místo nabízí. Dispozice je předsíň, velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři velké ložnice, dvě koupelny s toaletou a dva balkony, jeden je spojen s ložnicí s výhledem na pohoří Sarandy a druhý s obývacím pokojem. Nemovitost má plně vybavenou kuchyň a ložnici a také rohovou pohovku v obývacím pokoji. Je ideální pro sezónní pronájem, protože může být snadno rozdělena na: dvě ložnice pro páry a jedna ložnice pro děti. Další ložnice může být použita jako prádelna. Oblast je velmi klidná a přístup na pláž je jedním z největších plusů, které tato nemovitost má, za pouhé 3 minuty chůze (100m) najdete nejbližší pláž.

Orientace: jihovýchodní

Energetická třída: A+

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...). Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Saranda je jedním z nejpůvabnějších měst albánské riviéry a během letních měsíců to vypadá, jako by se sem polovina Tirany přesídlila, aby si užila rušnou pláž a rušnější noční život podél své přímořské promenády plné davů. To, co bylo kdysi ospalou rybářskou vesnicí, je nyní prosperujícím městem, a přestože Saranda v posledních dvou desetiletích ztratila mnoho ze svého kouzla, zachovala si mnoho ze svého charismatu. Saranda je skvělou základnou pro objevování pláží v okolí, jako jsou pláže Pulebardhat, Pasqyrat, Manastiri atd., nebo můžete navštívit Ksamilbeaches a Butrint světového dědictví UNESCO, pokud máte vlastní vozidlo nebo také můžete využít taxík či MHD. Název města pochází z Ayii Saranda, raného kláštera zasvěceného 40 svatým; jeho vybombardované zbytky (včetně některých dochovaných fresek) jsou stále vysoko na kopci nad městem. Ale také malý zámek Lekursi, který nabízí nádherný výhled a dobrou restauraci nebo klášter svatého Jiří velmi dobře zachovalý a zrestaurovaný. Město se ve čtyřicátých letech během druhé světové války nazývalo Porto Edda po Mussoliniho dceři. Saranda má dobré spojení s křižníky, které přijíždějí z celého světa a Korfu (řecké město před Sarandou), v létě je pro své klima, jídlo a krásu plné turistů ze severských zemí nebo zemí východní Evropy.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán!

Podlaží
7
Počet podlaží
8
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
140 m2
Užitná plocha
140 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
220 m
Lékař
240 m
Kavárna
80 m
Restaurace
100 m
Bar
80 m
Škola/školka
390 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00