Nový luxusní apartmán ve 2. řadě u moře s přízemím a zahradou v lokalitě Vodice, Srima

Vodice Srima, Chorvatsko – ID 11841
399 341 € ≈ 9 937 601 Kč
Plocha 173 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/3
Moře 50 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Máme pro vás k prodeji nově postavený luxusní apartmán, který se nachází v přízemí na výjimečném místě, jen ve 2. řadě od moře, přímo u pláže!

Tento konkrétní apartmán se nachází v přízemí budovy, orientovaný na jižní stranu, s užitnou plochou 107,93 m2 (hrubá 173,78 m2). Skládá se z dvou ložnic, chodby, koupelny, WC, obývacího pokoje, jídelny, kuchyně, zahrady o rozloze 60,71 m2 a terasy o rozloze 31,10 m2. K bytu náleží 1 parkovací místo.

V domě je celkem 8 luxusních apartmánu s nádherným výhledem na moře. Budova má 3 podlaží: přízemí, 1. patro a 2. patro s prostornou střešní terasou. Byla postavena podle současných stavebních trendů s moderním designem a použitím vysoce kvalitních materiálů.

Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací (pro vytápění a chlazení), koupelny disponují elektrickým podlahovým vytápěním a bezpečnostními dveřmi. Kvalitní okna, dveře a keramika dodávají interiéru eleganci a stylovost. Apartmány jsou připraveny k okamžitému nastěhování.

Přímo před budovou se rozkládá nádherná oblázková pláž a centrum města je vzdáleno pouhých 600 metrů.

Kupující je osvobozen od placení 3% daně z převodu nemovitosti.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k vlastnictví luxusního apartmánu ve skvělé lokalitě u moře!

Vodice jsou velmi živé turistické městečko se spoustou restaurací, obchodů a kaváren. Nacházejí se v samém středu pobřeží Chorvatska, 12 km od města Šibenik. Okolí letoviska Vodice lemují borovicové lesy a vinice. Vodice mají kolem 9 000 obyvatel. Středozemní klima Vodic znamená, že teplota v létě je mezi 26 až 30 stupni a v zimě mezi 5 až 10 stupni. Ať se jedná o odpočinek na pláži, poznávání přírodních krás či historii a kulturu, Vodice a jejich okolí mají každému co nabídnout. Na 4 km dlouhé pláži Plava plaža (Plava znamená modrá) můžete strávit celý den (nebo i večer). Pláž byla oceněna modrou vlajkou. Tu si zasloužila pro čistotu moře a svou upravenost. Podél pláže roste hezký borový les, ve kterém se nacházejí restaurace a bary. Borovice nabízí útočiště před silným poledním sluncem. Funguje zde také škola potápění.

Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
173 m2
Užitná plocha
107.93 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00