Pěkný 2+kk v oblíbeném resortu, s parkováním, klidná lokalita, Gjiri i Lalzit, Albánie

Gjiri i Lalzit, Albánie – ID 10707
139 000 € ≈ 3 525 040 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 2/4
Moře 150 m
Stav Volné
Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Inzerovaná cena pokrývá všechny náklady spojené s vyřízením procesu koupě nemovitosti, včetně právního servisu, notářských poplatků (notářských daní, daně z převodu) a poplatku za advokátní úschovu.

Nabízíme vám útulný apartmán o rozloze 2+kk v oblíbeném resortu v Gjiri i Lalzit, Albánie. O celkové ploše 60 m2. Situovaný ve 2 patře, z celkem 4. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC a balkon. Pohodlně zde zaparkujete své auto. Umístění projektu do nejsevernější části Lalezi bylo zvoleno pro jeho bohatství zeleně a přírodní krásy. Jedním z hlavních úspěchů projektu je harmonické sladění s přírodou. Architekt se zasadil o propojení přírodních a architektonických prvků, čímž vytvořil harmonickou konstrukci mezi stromy a architekturou.

Součástí resortu jsou i společné prostory pro zábavu či služby (nákupní zóny, dětská hřiště, sportovní koutky, bazén atd.), stejně tak prostory jako pozemní komunikaci, vjezdy do areálu atd. vyžadující údržbu, úklid, osvětlení atd. To s sebou samozřejmě nese i měsíční platbu od každého majitele, aby byl resort vždy udržován a v co nejlepším stavu.

V resortu jsou k dispozici následující služby:
- Vyhrazená pláž
- Vily budou mít kompletní klimatizaci (multisplitová klimatizace)
- Plocha pozemku bude v listu vlastnictví
- Vybavení all inclusive, finanční balíčky a služby 24 hodin denně, aby měli majitelé soukromí a pohodlí.
- V každé budově budou instalovány bezpečnostní kamery pro bezpečnost vaši i vaší rodiny.

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...). Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán! Více podobných nabídek nemovitostí najdete na naších stránkách Mojenemovitostumore.
Podlaží
2
Počet podlaží
4
Dispozice
2+kk
Plocha
60 m2
Užitná plocha
60 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
690 m
Lékař
1 km
Kavárna
850 m
Restaurace
190 m
Bar
230 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00