Pěkný 2+kk v první linii s výhledem na moře, perfektní lokalita, top cena, Saranda, Albánie

Saranda, Albánie – ID 5708
85 000 € ≈ 2 068 900 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/6
Moře 30 m
Stav Volné
Nabízíme vám apartmán v první linii s výhledem na moře o rozloze 2+kk v Saranda, Albánie. Celková plocha je 65 m2. Je situovaný v 1 patře z celkem 6. Byt se prodává plně zařízený vším potřebným pro pohodlný pobyt. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou a balkon o ploše 10m2. Budova, ve které je apartmán situován se nachází pouhých 30m od moře. Perfektní lokalita nedaleko obchodů, restaurací atd. V budově je výtah.

Více podobných nabídek nemovitostí najdete na naších stránkách Mojenemovitostumore.

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Saranda je jedním z nejpůvabnějších měst albánské riviéry a během letních měsíců to vypadá, jako by se sem polovina Tirany přesídlila, aby si užila rušnou pláž a rušnější noční život podél své přímořské promenády plné davů. To, co bylo kdysi ospalou rybářskou vesnicí, je nyní prosperujícím městem, a přestože Saranda v posledních dvou desetiletích ztratila mnoho ze svého kouzla, zachovala si mnoho ze svého charismatu. Saranda je skvělou základnou pro objevování pláží v okolí, jako jsou pláže Pulebardhat, Pasqyrat, Manastiri atd., nebo můžete navštívit Ksamilbeaches a Butrint světového dědictví UNESCO, pokud máte vlastní vozidlo nebo také můžete využít taxík či MHD. Název města pochází z Ayii Saranda, raného kláštera zasvěceného 40 svatým; jeho vybombardované zbytky (včetně některých dochovaných fresek) jsou stále vysoko na kopci nad městem. Ale také malý zámek Lekursi, který nabízí nádherný výhled a dobrou restauraci nebo klášter svatého Jiří velmi dobře zachovalý a zrestaurovaný. Město se ve čtyřicátých letech během druhé světové války nazývalo Porto Edda po Mussoliniho dceři. Saranda má dobré spojení s křižníky, které přijíždějí z celého světa a Korfu (řecké město před Sarandou), v létě je pro své klima, jídlo a krásu plné turistů ze severských zemí nebo zemí východní Evropy.
Podlaží
1
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
65 m2
Užitná plocha
65 m2
Balkon
10 m2
Obchod
870 m
Lékař
2 km
Kavárna
750 m
Restaurace
580 m
Bar
930 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00