Penthouse 3+kk, 50 m od moře, dvě verandy, Durres, Albánie

Durres, Albánie – ID 4969
114 600 € ≈ 2 792 802 Kč
Plocha 240 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 5/5
Moře 50 m
Poplatek za služby 12 € za měsíc
Stav Volné
Nabízíme vám útulný penthouse s velkou verandou o rozloze 3+kk v Durres, Albánie. O celkové ploše 240 m2 včetně verandy. Penthouse je situován v pátém podlaží, v budově bez výtahu. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s toaletou, dva prostorné balkóny a dvě verandy se značným prostorem, pro možnost dalších místností, obývacích pokojů atd.. Penthouse se prodává včetně nábytku a vybavení dle fotografií. Budova, ve které je penthouse situován se nachází cca 50 metrů od moře. Zde najdete vše, co potřebujete pro pohodlnou dovolenou: obchody, školy, restaurace a kavárny, kosmetické salony, kliniky a další.
Poplatek na údržbu činí 8 až 12 € měsíčně.

Více nabídek nemovitostí najdete na naších webových stránkách Mojenemovitostumore.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Pobřežní město Durrësi, které se nachází 34 km od hlavního města Tirany, je domovem největšího albánského přístavu – a je jedním z nejstarších měst v zemi. „Věčné město“ na Jadranu má 3000letou historii. Díky své dlouhé historii je město přirozeně plné starověkých archeologických nalezišť a nálezů, včetně slavného amfiteátru římského císaře Hadriána, jehož kapacita 15 000 míst z něj činí druhý největší amfiteátr na Balkáně. Staré město bylo obehnáno zdí, z níž třetina stále stojí. Sám Caesar se kdysi procházel po starověkých cestách, které přežily historii. Durrës je fantastickým cílem pro milovníky historie a umění: za Archeologickým muzeem mohou návštěvníci prozkoumat Etnografické muzeum, které bylo domovem slavného herce Alexandra Moissiho, a centrálně umístěnou uměleckou galerii. Durrës je také ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout u moře, protože jeho písečné pláže a četné restaurace s úžasným výhledem na Jadran tvoří perfektní dovolenou.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán!
Podlaží
5
Počet podlaží
5
Dispozice
3+kk
Plocha
240 m2
Užitná plocha
240 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Obchod
4 km
Lékař
5 km
Kavárna
3 km
Restaurace
1 km
Bar
3 km
Škola/školka
590 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00