perfektní srub 3+kk na rozlehlém pozemku, Totana

Totana, Španělsko – ID 10627
175 000 € ≈ 4 438 000 Kč
Plocha 5020 m2
Dispozice 3+kk
Moře 42 000 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vaší pozornosti krásný srub se dvěma ložnicemi, koupelnou a soukromým bazénem o rozloze 16x4m2 ve venkovském prostředí. Tato nemovitost má jistě kouzlo pro svůj styl a umístění na pozemku o rozloze 5020 m2, otevřený obývací pokoj/jídelna a kuchyň a je částečně zařízená.

Při vstupu na pozemek máme k dispozici štěrkovou příjezdovou cestu a pár schodů nahoru na dřevěnou terasu, ze které je výhled na soukromý bazén a zahradu, přičemž nesmíme zapomenout na nádherný výhled na hory.

Při vstupu do vily je obývací pokoj otevřený, s kamny na dřevo a vysokými stropy, které vytvářejí pocit prostoru, díky němuž se na venkově budete cítit jako doma.

Kuchyň má dobrou škálu spodních a nástěnných skříněk a obsahuje bílé zboží. Vedle vstupních dveří se nachází úložný prostor, který by mohl být také velkou spíží.

Odtud vedou dveře do hlavní ložnice, která má stropní ventilátor a šatnu. Druhá ložnice je také dostatečně velká a v současné době slouží jako úložný prostor. V koupelně je vana s pevnou sprchou, umyvadlo, WC a malé okno.

Zahrada má mnoho možností a dostatek úložného prostoru. V zadní části nemovitosti se nachází malá terasa, kde je umístěna pračka. Zahrada nabízí neuvěřitelný výhled na hory a spoustu prostoru pro letní večery s přáteli a rodinou při stolování pod širým nebem pod altánem. Zahrada nabízí výběr olivovníků, ovocných stromů a různých rostlin a keřů a má velký potenciál pro vytvoření krásné zahrady.

Totana je dobře dostupná obec na jihozápadě regionu Murcia, 45 km od hlavního města Murcia.

Totana má významnou hrnčířskou tradici s Alfareros neboli hrnčíři v okolí města a má silnou zemědělskou základnu, konsolidovaný chov hospodářských zvířat, rozsáhlé vinice produkující stolní hrozny a dobrý podíl pěstování salátů a zeleniny.

Počet podlaží
1
Dispozice
3+kk
Plocha
5020 m2
Pozemek
5019 m2
Užitná plocha
5001 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
500 m2
Parkování
Ano
Obchod
3 km
Lékař
3 km
Kavárna
2 km
Restaurace
1 km
Bar
860 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00