Podlaží se čtyřmi bytovými jednotkami, s vlastní zahrádkou, skvělá lokalita, Golem, Albánie

Durres, Albánie – ID 9179
68 000 € ≈ 1 724 480 Kč
Plocha 230 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/3
Moře 250 m
Stav Volné
Období Letní sezóna
Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

Inzerovaná cena pokrývá všechny náklady spojené s vyřízením procesu koupě nemovitosti, včetně právního servisu, notářských poplatků (notářských daní, daně z převodu) a poplatku za advokátní úschovu.

Jedinečná nabídka podlaží se čtyřmi bytovými jednotkami, v téměř dokončené novostavbě, v Golem, Albánie. Tyto moderní apartmány jsou kompletně zařízené novým nábytkem a připravené k pronájmu. Všechny mají přístup k pěkné společné zahrádce o rozloze 200 m2, která je ideálním místem pro relaxaci. Jsou zde k dispozici 4 parkovací místa. Lokalita je nejen atraktivní pro nájemníky, ale také se nachází v blízkosti parku a pláže, cca 250m od moře.

1. Garsoniéra o celkové ploše 37.27 m2, situovaná v přízemí. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna s WC a balkon.
2. Apartmán o rozloze 3+kk, o celkové ploše 77.52 m2, situovaný v přízemí. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna s WC a balkon.
3. Apartmán o rozloze 2+kk, o celkové ploše 59.81 m2, situovaný v přízemí. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC a balkon.
4. Apartmán o rozloze 2+kk, o celkové ploše 56.10 m2, situovaný v přízemí. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s WC a balkon.

Poplatek na údržbu činí 8 až 12 € měsíčně. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Investujte v rozvojové zemi s velmi výhodnými podmínkami a Jadranem s nádhernými plážemi jako v Chorvatsku. Teď je ta správná chvíle. Chcete ochránit vaše finance před inflací? Chcete si užívat a přitom vydělávat? Jsme české s.r.o. s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Řídíme se heslem - Náš vztah koupí nekončí, ale teprve začíná. Nabídneme vám širokou škálu poprodejních služeb (pronájem, údržba, rekonstrukce...). Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Golem je oblíbené letovisko na albánském pobřeží Jaderského moře. Nachází se asi 40 kilometrů od hlavního města Tirany, což ho činí snadno dostupným pro turisty. Golem je známý pro své písečné pláže, které se táhnou podél pobřeží, a nabízí krásné výhledy na moře a horskou krajinu. Toto letovisko je oblíbené mezi turisty, kteří hledají sluneční koupání, vodní aktivity a relaxaci na pláži. Pláže v Golemu jsou často dobře vybavené s restauracemi, bary a možnostmi pronájmu lehátek a slunečníků. Díky teplému středomořskému klimatu je Golem ideálním místem k prožití letní dovolené.
Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí.
Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán! Více podobných nabídek nemovitostí najdete na naších stránkách.
Podlaží
1
Počet podlaží
3
Dispozice
2+kk
Plocha
230 m2
Užitná plocha
230 m2
Balkon
Ano
Parkování
Ano
Obchod
540 m
Lékař
6 km
Kavárna
540 m
Restaurace
250 m
Bar
670 m
Škola/školka
470 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00