Pozemek a projekt na dvě vily na samotě s panoramatickým výhledem

Omiš, Chorvatsko – ID 12027
430 000 € ≈ 10 874 700 Kč
Plocha 1639 m2
Moře 700 m
Období Letní sezóna

Exkluzivní lokalita s panoramatickým výhledem na ostrov Brač a Jaderské moře nabízí jedinečnou příležitost k investici do projektu dvou luxusních vil, které budou postaveny na pozemcích o rozloze 937 m2 a 702 m2. Obě vily budou sdílet parkovací stání pro 6 aut, umístěné v řadě vedle příjezdové komunikace.

Projekt se nachází v nadmořské výšce 230 m v jihozápadní orientaci, což zaručuje úchvatný výhled na ostrov Brač a Jaderské moře z každé terasy.

Každá vila bude mít své soukromí a neblokuje výhled druhé vily. Do centra Omiše, malebného chorvatského městečka, dojedete autem za pouhých 10 minut.

Stavební povolení pro oba domy je již vyřízené a čeká na nového majitele. Projekt je ve fázi, kdy jsou možné určité úpravy podle přání zákazníka.

Vila 1:

Pozemek: 937 m2

Obytná plocha včetně balkonů: 346 m2

Terasa: 160 m2

Parkování: 20 m2

Vila 2:

Pozemek: 702 m2

Obytná plocha včetně balkonů: 257 m2

Terasa: 100 m2

Parkování pro 3 auta (1 zastřešené místo)

Tento projekt nabízí jedinečnou šanci investovat do luxusních nemovitostí v prestižní lokalitě s úchvatným výhledem na moře. Pro více informací o projektu a prohlídku neváhejte nás kontaktovat. Toto je příležitost pro ty, kteří hledají dokonalé místo pro svůj domov nebo investici v Chorvatsku.

Omiš je malebné město a přímořské letovisko v Chorvatsku, které se nachází na jihu pobřeží Dalmácie, přibližně 25 kilometrů jižně od Splitu. Toto malebné město je zasazeno mezi krásné horské vrcholky a Jadran, což mu dává neuvěřitelně malebnou kulisu.

Historicky bylo město Omiš známé svými pirátskými aktivitami v minulosti. Jeho umístění v těsné blízkosti ústí řeky Cetiny do Jaderského moře mu poskytovalo strategickou výhodu pro pirátské útoky na lodě plující po moři. Dnes je Omiš především oblíbeným turistickým cílem díky své krásné přírodě, historickému dědictví a široké nabídce aktivit.

Jedním z nejvýraznějších prvků města je jeho starobylé jádro, které je plné úzkých uliček, malebných náměstí a historických památek. Mezi nejvýznamnější památky patří pevnost Mirabella a pevnost Fortica, které nabízejí úchvatné výhledy na okolní krajinu a moře.

Omiš je také známý svými krásnými plážemi a čistými vodami, které lákají návštěvníky k odpočinku a relaxaci na slunci. Řeka Cetina, která teče nedaleko města, poskytuje také možnosti pro různé venkovní aktivity, jako je kajakování, rafting a pěší túry v okolní přírodě.

Kromě toho pořádá Omiš každoročně různé kulturní události a festivaly, včetně letního festivalu dalmátských klap a festivalu pirátů, které přinášejí do města živou atmosféru a zábavu.

Celkově je Omiš ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci krásné přírody, historie a aktivit na slunci a ve vodě.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Výhled na moře
Ano
Plocha
1639 m2
Zastavěná plocha
160 m2

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00