Přepychový 3+kk s fantastickým výhledem na moře, nová budova, 150m od moře, Saranda, Albánie

Saranda, Albánie – ID 5581
229 000 € ≈ 5 573 860 Kč
Plocha 105 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 4/4
Moře 150 m
Stav Volné
Nabízíme vám nový luxusní apartmán s výhledem na moře, o rozloze 3+kk, zařízený kvalitním přepychovým nábytkem a doplňky, v Saranda, Albánie. Celková plocha je 105 m2. Je situovaný v 4 patře, v budově s výtahem. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, druhá ložnice, která byla přestavěná na šatnu, koupelna s toaletou, toaleta, prádelna a velká terasa s dechberoucím výhledem na moře. Nemovitost má plně vybavenou kuchyň, ložnici a také obývací pokoj. Budova byla dostavěna v roce 2022 a nachází se cca 150m od moře. Doporučujeme!

Vážení klienti, provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Saranda je jedním z nejpůvabnějších měst albánské riviéry a během letních měsíců to vypadá, jako by se sem polovina Tirany přesídlila, aby si užila rušnou pláž a rušnější noční život podél své přímořské promenády plné davů. To, co bylo kdysi ospalou rybářskou vesnicí, je nyní prosperujícím městem, a přestože Saranda v posledních dvou desetiletích ztratila mnoho ze svého kouzla, zachovala si mnoho ze svého charismatu. Saranda je skvělou základnou pro objevování pláží v okolí, jako jsou pláže Pulebardhat, Pasqyrat, Manastiri atd., nebo můžete navštívit Ksamilbeaches a Butrint světového dědictví UNESCO, pokud máte vlastní vozidlo nebo také můžete využít taxík či MHD. Název města pochází z Ayii Saranda, raného kláštera zasvěceného 40 svatým; jeho vybombardované zbytky (včetně některých dochovaných fresek) jsou stále vysoko na kopci nad městem. Ale také malý zámek Lekursi, který nabízí nádherný výhled a dobrou restauraci nebo klášter svatého Jiří velmi dobře zachovalý a zrestaurovaný. Město se ve čtyřicátých letech během druhé světové války nazývalo Porto Edda po Mussoliniho dceři. Saranda má dobré spojení s křižníky, které přijíždějí z celého světa a Korfu (řecké město před Sarandou), v létě je pro své klima, jídlo a krásu plné turistů ze severských zemí nebo zemí východní Evropy.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán!
Podlaží
4
Počet podlaží
4
Dispozice
3+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
105 m2
Užitná plocha
105 m2
Terasa
Ano
Obchod
220 m
Lékař
240 m
Kavárna
80 m
Restaurace
100 m
Bar
80 m
Škola/školka
390 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00