Řadový dům s bazénem v klidné části obce Privlaka

Privlaka, Chorvatsko – ID 9483
430 000 € ≈ 10 700 550 Kč
Plocha 290 m2
Dispozice 4+kk
Moře 90 m
Stav Volné
Období Letní sezóna

Nabízíme k prodeji skvěle situovaný řadový dům v klidné části obce Privlaka v regionu Zadar. Tento moderní patrový rodinný dům s dispozicí 4+kk byl postaven v roce 2016 a nachází se pouhých 90 metrů od moře, což umožňuje snadný přístup ke koupání a vodním radovánkám.

Dům má zastavěnou plochu 90 m² a nabízí užitnou plochu rovněž 90 m². Celková plocha pozemku je 290 m², z toho 200 m² připadá na upravenou zahradu s bazénem. Výhodou této nemovitosti je, že k dispozici je balkon a terasa, což poskytuje dostatek venkovního prostoru k relaxaci s výhledem na moře.

Dům je vybaven všemi inženýrskými sítěmi včetně elektrické energie, dálkového vodovodu a vlastní čističky odpadních vod. Objekt je z cihel a vyniká velmi dobrým stavebním stavem. Betonové schodiště s madlem zajišťuje bezpečný pohyb mezi dvěma podlažími.

Interiér domu je kompletně vybavený a připravený k nastěhování, s termínem k dispozici od 30. srpna 2024. V obývacích prostorách nechybí moderní nábytek a spotřebiče, které zajišťují komfortní bydlení. Elektrické lokální topení garantuje příjemnou teplotu i v chladnějších měsících roku.

Před domem je k dispozici parkovací stání a celá nemovitost je ohraničena plotem, což zajišťuje dostatek soukromí. Přístup k domu je po betonové komunikaci, což přispívá k pohodlí a lepší dostupnosti.

Dům se nachází v žádané lokalitě s veškerými potřebnými službami a výbornou dostupností. Privlaka je oblíbeným letoviskem s krásnými plážemi a čistým mořem, což z něj činí ideální místo jak pro trvalé bydlení, tak pro rekreační účely.

Pokud máte zájem o tuto nemovitost, neváhejte nás kontaktovat. Nabízíme kompletní servis spojený s převodem vlastnictví, včetně převodu energií a všech potřebných registrací. S naší dlouholetou zkušeností v realitním oboru vám zaručujeme hladký a bezproblémový nákup nemovitosti.

Pro další zajímavé nabídky se můžete podívat na naše webové stránky. Těšíme se na vaši návštěvu.

Tým Mojenemovitostumore

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
290 m2
Pozemek
592 m2
Užitná plocha
90 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
90 m2
Parkování
Ano
Obchod
390 m
Lékař
4 km
Kavárna
750 m
Restaurace
40 m
Bar
340 m
Škola/školka
300 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00