Přízemní apartmán s bazénem a velkou terasou, La Duquesa, Španělsko

La Duquesa, Španělsko – ID 9780
170 000 € ≈ 4 230 450 Kč
Plocha 76 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 1 200 m
Stav Volné

Představujeme vám nádherný apartmán se 2 ložnicemi a 2 koupelnami v přízemí a rozsáhlou soukromou terasou orientovaný na jih.

Tato rezidence se rozkládá v prostorném obývacím pokoji s jídelnou, který vytváří příjemnou a otevřenou atmosféru. Polootevřená kuchyně se může pochlubit kompletním vybavením a praktickým snídaňovým barem zdobeným stoličkami.

Hlavní apartmá oslní vlastní koupelnou s relaxační vanou a prostornými vestavěnými skříněmi. Druhá ložnice nabízí dostatek prostoru a je rovněž vybavena vestavěnými skříněmi. Přilehlá rodinná koupelna zajišťuje pohodlí.

Vyjděte na pozoruhodně prostornou terasu, jejíž část je zastřešená a je ideální pro stolování pod širým nebem, zatímco nezastřešená část láká k odpočinku na slunci nebo k nádhernému grilování.

Zažijte bydlení na nejvyšší úrovni díky prvkům, jako je předinstalovaný klimatizační systém, podlahové vytápění, video zabezpečení a elegantní dlažba v celém domě.

Součástí této nabídky je i parkovací místo, které vaší investici dodá další hodnotu. Nemovitost je promyšleně prezentována plně zařízená, připravená k nastěhování a vychutnání.

Uzavřený rezidenční komplex zajišťuje bezpečné prostředí, takže je ideální pro rodiny. Užijte si svěží zahrady, osvěžující bazén a vyhrazený dětský bazén - to vše zvyšuje kvalitu života.

Kontaktujte Nás a domluvte si prohlídku hned teď a vstupte do světa pohodlí, stylu a klidu!

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
76 m2
Užitná plocha
75 m2
Terasa
75 m2
Parkování
Ano
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
330 m
Lékař
780 m
Kavárna
300 m
Restaurace
290 m
Bar
250 m
Škola/školka
340 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00