Přízemní apartmán s velkou terasou a komunitním bazénem, Casares, Španělsko

Casares, Španělsko – ID 9901
270 000 € ≈ 6 735 150 Kč
Plocha 140 m2
Dispozice 3+kk
Podlaží 1/2
Moře 1 200 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme Vám přízemní apartmán navržený pro komfort, pohodlí a obohacený životní styl. Tento krásně zařízený obytný prostor nabízí nepřeberné množství vybavení a vytváří útočiště pro relaxaci a snadné bydlení.

Při vstupu do bytu udává tón okouzlující předsíň, která poskytuje praktický prostor pro udržování pořádku a organizace věšením oblečení a ukládáním bot.

Součástí bytu je samostatná kuchyň s oddělenou prádelnou, což zvyšuje prostor a pohodlí pro vaše kulinářské snažení. Velkoryse dimenzovaný a dobře prosvětlený obývací pokoj plynule propojuje vnitřní a venkovní bydlení a nabízí přímý vstup na krytou terasu - ideální prostor pro celoroční aktivity, jako je vychutnávání nápojů, vedení rozhovorů, čtení nebo prostě jen odpočinek.

Pohodlné bydlení zajišťují dvě ložnice, obě vybavené rozsáhlými vestavěnými skříněmi. Hlavní ložnice je vybavena vlastní koupelnou, která zajišťuje soukromí a pohodlí obyvatel.

Krásná terasa s krytou i nekrytou částí vybízí k různým aktivitám po celý rok. Centrální klimatizace ve všech místnostech zajišťuje ideální teplotu bez ohledu na roční období.

K této nemovitosti patří krytá garáž a sklad, které zvyšují pohodlí a poskytují další úložný prostor.

Komunita nabízí bazén, včetně celoročně otevřené varianty se slanou vodou, rozsáhlé zahrady a cesty pro nenáročné procházky. Obyvatelé mají v rámci urbanizace také přístup do posilovny, tenisového kurtu, tureckých lázní a vířivky, což jim poskytuje řadu možností pro fitness a relaxaci na dosah ruky.

Pro sportovní nadšence je součástí nemovitosti podíl v golfovém klubu, díky němuž si mohou bez námahy dopřát hru golfu, aniž by museli opustit pohodlí domova.

Urbanizace je zasazena do klidné oblasti bez hluku a má výhodnou polohu asi 10 minut jízdy autem od pláže a přibližně 7 minut od supermarketů, obchodů a rozmanitých restaurací. Výborné dopravní spojení do měst Estepona, Marbella a Málaga spolu s blízkostí golfových hřišť z ní činí ideální místo, kde si můžete vychutnat dobré počasí, volný čas a pláž.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
140 m2
Užitná plocha
107 m2
Terasa
Ano
Garáž
Ano
Parkování
Ano
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
750 m
Lékař
260 m
Kavárna
330 m
Restaurace
190 m
Bar
430 m
Škola/školka
190 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00