Prostorný 2+kk v úžasné oblasti Shkëmbi i Kavajës, 100m od moře, Albánie

Shkëmbi i Kavajës , Albánie – ID 5790
82 000 € ≈ 2 002 850 Kč
Plocha 74 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 3/6
Moře 100 m
Stav Volné
Nabízíme vám apartmán o rozloze 2+kk v oblasti Shkëmbi i Kavajës, Albánie. O celkové ploše 74 m2. Byt je situován ve třetím podlaží, v budově bez výtahu. Dispozice je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvěmi lůžky, ložnice, koupelna s toaletou a balkon. Apartmán se prodává včetně nábytku a vybavení dle fotografií. Budova, ve které je apartmán situován se nachází v příjemné, klidné a čisté lokalitě, cca 100m od moře. Zde najdete vše, co potřebujete pro pohodlnou dovolenou: obchody, školy, restaurace a kavárny, kosmetické salony, kliniky a další.
Poplatek na údržbu činí 8 až 12 € měsíčně.

Více nabídek nemovitostí najdete na naších webových stránkách Mojenemovitostumore.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Pobřežní město Durrësi, které se nachází 34 km od hlavního města Tirany, je domovem největšího albánského přístavu – a je jedním z nejstarších měst v zemi. „Věčné město“ na Jadranu má 3000letou historii. Díky své dlouhé historii je město přirozeně plné starověkých archeologických nalezišť a nálezů, včetně slavného amfiteátru římského císaře Hadriána, jehož kapacita 15 000 míst z něj činí druhý největší amfiteátr na Balkáně. Staré město bylo obehnáno zdí, z níž třetina stále stojí. Sám Caesar se kdysi procházel po starověkých cestách, které přežily historii. Durrës je fantastickým cílem pro milovníky historie a umění: za Archeologickým muzeem mohou návštěvníci prozkoumat Etnografické muzeum, které bylo domovem slavného herce Alexandra Moissiho, a centrálně umístěnou uměleckou galerii. Durrës je také ideální pro ty, kteří si chtějí odpočinout u moře, protože jeho písečné pláže a četné restaurace s úžasným výhledem na Jadran tvoří perfektní dovolenou. fakta
Shkëmbi i Kavajës je pamětihodnost pojmenovaná podle města Kavajë v Albánii. Skalní útvar v nadživotní velikosti se nachází asi 6 km od města Kavajë a asi 8 km od města Durrës. Říká se, že je to místo, kde v roce 48 př. n. l., během Caesarovy občanské války, bojoval Caesar proti Pompeiovi.

Pokud jste si z aktuální nabídky nevybrali, nevadí. Umíme pracovat s poptávkou a zkušeně pro vás najdeme váš vysněný apartmán!
Podlaží
3
Počet podlaží
6
Dispozice
2+kk
Plocha
74 m2
Užitná plocha
74 m2
Balkon
Ano
Obchod
430 m
Lékař
2 km
Kavárna
420 m
Restaurace
60 m
Bar
370 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00