Prostorný 4+1 s terasou, Torrevieja, Španělsko

Torrevieja, Španělsko – ID 12790
116 500 € ≈ 2 885 123 Kč
Plocha 105 m2
Dispozice 4+1
Podlaží 1/5
Moře 950 m
Stav Volné

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost stát se majitelem tohoto úžasného bytu v srdci Torrevieji. S celkovou plochou 105m2, třemi ložnicemi a dvěma koupelnami, tento prostorný byt poskytuje veškerý komfort pro Vaši rodinu nebo pro Vás a Vaše hosty.

Vstupujete-li do bytu, okamžitě oceníte jeho prostornost a příjemnou atmosféru. Díky výtahu není první patro z pěti žádným problémem a zajišťuje snadný přístup do Vašeho nového domova.

Tento byt se nachází pouhých 950 metrů od moře, takže můžete snadno a rychle dosáhnout nádherných pláží a užívat si slunečního svitu a svěžího mořského vzduchu. S polohou v centru Torrevieji máte přístup ke všem místním obchodům, restauracím a dalším zařízením.

Nezmeškejte šanci stát se součástí této živé a pohostinné části Torrevieji. Kontaktujte nás dnes a domluvte si prohlídku tohoto skvělého bytu!

Torrevieja je populárním turistickým městem a městem v provincii Alicante na jižním pobřeží Costa Blanca. Město je třetím největším ve své provincii po Alicante a Elche. Toto letovisko je oblíbené díky své příznivé středomořskému klimatu, krásným písčitým plážím a mnoha solným jezerům a lagunám v okolí.

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Podlaží
1
Počet podlaží
5
Dispozice
4+1
Plocha
105 m2
Užitná plocha
100 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00