prostorný venkovský dům 6+kk, velký pozemek, El Raiguero

Totana, Španělsko – ID 5458
292 995 € ≈ 7 294 111 Kč
Plocha 17500 m2
Dispozice 6+kk
Moře 37 000 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám ke koupi skvělý dům, který se nachází v El Raiguero, malé vesničce mezi El Pareton a Totana, je to krásný prostorný venkovský dům postavený před 16 lety a může se pochlubit úžasným panoramatickým výhledem na hory a krajinu.

Do prostorného světlého a vzdušného salonku se vstupuje přes stabilní přední dveře. V zadní části pokoje jsou dvouskládací skleněné dveře, které se otevírají na zadní terasu s malebným výhledem do zahrady a na hory. Z obývacího pokoje vpravo vedou dveře do ložnic 1,2,3,4 a rodinné koupelny.

Hlavní ložnice má terasové dveře vedoucí na terasu a má šatnu s dostatkem úložného prostoru a vlastní koupelnu. Ložnice 2, 3 a 4 jsou všechny dvoulůžkové s vestavěnými skříněmi, z nichž dvě mají terasové dveře vedoucí na přední terasu s výhledem do zahrady Rodinná koupelna se skládá z WC, vanou se sprchovým koutem, umyvadlem.

Kuchyně je plně vybavená, prostorná a vzdušná s řadou krémových skříněk doplněných žulovými pracovními deskami. Uprostřed kuchyně je ostrůvek s elektrickou troubou s ventilátorem a elektrickou indukční varnou deskou s digestoří. Na druhém konci kuchyně je okno s výhledem do zadní zahrady a na hory. Dveře vedou do technické místnosti se žulovou pracovní deskou, kde je umístěna řada bílé techniky včetně pračky. Dveře z technické místnosti vedou do prostorné 5. ložnice, kterou lze využít jako apartmá pro babičku/dospívající, je se sprchou a výhledem do zadní zahrady a má také vlastní samostatný vstup. Z pravé strany kuchyně je samostatná jídelna s výhledem do zadní části zahrady a sprchový kout s WC.

Na vnější přední straně pozemku je vstupní brána, přední veranda ideální pro relaxaci a užívání si středomořského podnebí/ a zahrady a příjezdová cesta pro 6 aut. V zadní části pozemku se nachází terasa ideální pro stolování pod širým nebem s výhledem do zahrady a na daleké hory. Na pozemku o rozloze 17.500 m2 je dostatek prostoru pro využití pozemku dle libosti; ideální pro chov koní nebo hospodářských zvířat plus prostor pro bazén a tenisový kurt. V objektu jsou všechny rozvody potrubí pro instalaci ústředního topení a samostatný stavební pozemek o rozloze 248 m2 se základy pro další dům, podléhající stavebnímu povolení.

Ohromující venkovská nemovitost, kterou musíte vidět.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Mezinárodní letiště Región de Murcia je vzdáleno cca 29 km.

Počet podlaží
1
Dispozice
6+kk
Plocha
17500 m2
Pozemek
17498 m2
Užitná plocha
17497 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
17495 m2
Parkování
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00