Půvabná Vila s bazénem a výhledem - okolí Splitu

Split , Chorvatsko – ID 11684
1 790 000 € ≈ 44 213 000 Kč
Plocha 700 m2
Dispozice 5+kk
Moře 300 m
Stav Volné
Období Celoroční

Nabízíme k prodeji tuto impozantní nemovitost, která se rozkládá na prostorném pozemku o rozloze 618 m2 s čistou obytnou plochou 292,90 m2, rozdělenou do tří podlaží: suterénu, přízemí a prvního patra.

Celková hrubá obytná plocha činí 384 m2, poskytující hojnost prostoru pro pohodlný život.

V suterénu vás čeká garáž pro dva automobily, praktické úložné prostory a relaxační a zábavní prostor. Zde najdete biliární stůl, domácí kino, kuchyňský bar, koupelnu, saunu a jacuzzi, které doplní vaše okamžiky relaxace. Zvláštní důraz je kladen na skleněné plochy, které umožňují pohled do hloubky bazénu, vytvářející tak jedinečnou atmosféru.

V přízemí se nachází prostorná ložnice s vlastní koupelnou, zatímco obývací pokoj s otevřenou kuchyní a jídelnou vede na krytou terasu s bazénem a venkovní letní kuchyní, ideální pro setkání s rodinou a přáteli.

Na prvním patře jsou umístěny tři další ložnice, každá s vlastní koupelnou a lodžií, poskytující soukromí a pohodlí každému členu rodiny.

Bioklimatická pergola na terase nabízí další pohodlí, zatímco letní kuchyně s plynovým grilem umožňuje vychutnat si lahodné pokrmy venku. Výhled na moře z terasy přidává další kouzlo této již nádherné nemovitosti.

Vila je vybavena centrálním vysavačem a technologicky pokročilým vybavením spolu s komorou a technickou místností, což zajišťuje snadný a pohodlný život v této vile.

Tato nemovitost je v současné době ve finální fázi výstavby s plánovaným dokončením v červenci 2024. Nepropásněte příležitost stát se majitelem této vynikající vily, která spojuje luxus, pohodlí a nádherný výhled na moře.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu v Chorvatsku Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
3
Dispozice
5+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
700 m2
Pozemek
618 m2
Užitná plocha
292.9 m2
Terasa
Ano
Balkon
Ano
Garáž
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
100 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00