Renovovaný 3+1 s výhledem na moře, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6087
125 000 € ≈ 3 154 375 Kč
Plocha 65 m2
Dispozice 3+1
Podlaží 9/12
Moře 600 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Přinášíme Vám skvělou příležitost, apartmán 3+1, o ploše 65m2, nacházející se v 9. podlaží s výhledem na moře v Residential Ciudad Antena. Dům nabízí zavřenou komunitu se zahradami a vrátným.

Krásný zrekonstruovaný byt, zařízený a vybavený k nastěhování. Prostorná terasa o velikosti 6m2.

Pěkná urbanizace s komunitním parkováním (parkoviště) a bazénem.

5 minut. chůze od pláže Levante.

Nachází se velmi blízko autobusového nádraží, supermarketů jako Unide, Dia a Mas y Mas, farního kostela - Nuestra Señora del Mar, lékárny, bank, parků, Mundo Mar, paláce Benidorm, Aqualandie, školy Lope de Vega a Serra Gelada (Sierra Helada), ambulantní a lékařská centra a pomocné kliniky v Rincón de Loix, Mercadillo a Mercoix, nemocnice Imed Levante a mnoho dalších.

Pro více informací mne kontaktujte.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru vašeho nového domova je výběr toho správného místa pro vás.

Podlaží
9
Počet podlaží
12
Dispozice
3+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
65 m2
Užitná plocha
64 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
90 m
Lékař
330 m
Kavárna
130 m
Restaurace
20 m
Bar
40 m
Škola/školka
60 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00