Rodinná vila nedaleko od Poreče

Poreč, Chorvatsko – ID 12050
830 000 € ≈ 20 501 000 Kč
Plocha 1750 m2
Dispozice 4+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné
Období Celoroční

Tato moderní vila nabízí celkovou plochu 250,94 m2 a rozlehlý pozemek o velikosti 1527 m2. Nachází se pouhých 10 minut (15 km) chůze od moře a krásné upravené přírodní pláže, a 10 minut (20 km) jízdy od centra Poreče. Dům disponuje přízemím a prvním patrem s celkem 3 ložnicemi, kuchyní, obývacím pokojem, 3 koupelnami, WC, komorou a šatnou.

Tato luxusní nemovitost je vybavena vlastním parkovištěm, terasou, bazénem, letní kuchyní, alarmem, krbem, ústředním topením a podlahovým vytápěním.

Ve vzdálenosti 1000 m najdete obchod a restauraci, 2000 m trh, 6000 m lékaře a lékárnu, letiště Pula 30 km, letiště Portorož 30 km, marina 20 000 m a dálnice 7 km.

Poreč patří mezi nejnavštěvovanější letoviska nejen v Istře, ale i na celém jadranském pobřeží. S velkou historickou hodnotou a bohatou nabídkou aktivit a památek, včetně krásné pobřežní promenády s palmami a květinami, skvělých restaurací, klubů a barů, Poreč je ideálním místem pro trávení dovolené. Město je také známé svými fantastickými plážemi obklopenými bujnou vegetací a křišťálově čistým mořem.

Poreč je město nevelké, přesto patří k nejnavštěvovanějším letoviskům nejen Istrie, ale celého jadranského pobřeží, české rekreanty nevyjímaje. Svou návštěvností se společně s letoviskem Rovinj dokonce řadí mezi turisticky nejfrekventovanější města Chorvatska, jakými jsou třeba Záhřeb nebo Dubrovník. Nicméně Poreč má mezi nimi své výsadní postavení – právě zde totiž lidé pobývají mnohem delší čas, tedy nejezdí sem pouze na výlet, ale tráví tu obvykle celou svou dovolenou, a to nejen rodinnou.

Sedmnáctitisícové živé městečko Poreč s přístavem je současně největším resortem Západoistrijského přímoří, v jehož střední části, tedy mezi letovisky Funtana a Novigrad, se nachází. Původně římská osada, která nyní píše již druhou tisícovku let své historie, se může pochlubit pěkným historickým centrem, pozůstatky antických chrámů a řadou památek, jimž dominuje Bazilika sv. Eufrazia se špičatou zvonicí a malbami zdobeným interiérem. Bohaté dějiny ale rozhodně nejsou to jediné, co může Poreč nabídnout. Město má nádhernou pobřežní promenádu s palmami, vysázenými květinami a parkovou úpravou, výborné restaurace, kluby a bary, včetně diskoték, a množství ubytovacích kapacit od hotelů až po kempy. Zdejší fantastické pobřeží je plné pláží, obrostlé bujnou vegetací v čele s borovými lesy a oplývá dechberoucími výhledy na křišťálově čisté moře, které hraje všemi barvami mořské modři.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
1750 m2
Pozemek
1527 m2
Užitná plocha
251 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
120 m2
Parkování
Ano
Obchod
2 km
Lékař
560 m
Kavárna
1 km
Restaurace
280 m
Bar
1 km
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00