Rohový 3+kk, s krbem i bazénem, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 7076
179 995 € ≈ 4 489 975 Kč
Plocha 600 m2
Dispozice 3+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vaší pozornosti unikátní vilu ve stylu Julia s velkou zimní zahradou, soukromým bazénem 11x4 m2 a podzemkem.

V přední části pozemku máme prosklenou zimní zahradu orientovanou na jih a jižní terasu s výhledem do zahrady a na bazén. Tato se v současné době používá jako další obývací pokoj, ale je zde spousta prostoru pro vytvoření salonku, ve kterém můžete třeba povečeřet, pokud si budete přát. Při vstupu do vily je vstupní hala. Vlevo je kuchyň a vpravo dvoukřídlé dveře ústící do obývacího prostoru. Salonek těží z funkce plynového krbu, olejového ústředního vytápění s radiátory v celém prostoru, spolu s klimatizací pro teplejší měsíce. Oblouk vede do jídelny a otevřené kuchyně. Jelikož se jedná o dvoustrannou místnost, je zde dostatek přirozeného světla. V jídelně je velmi šikovná spížová skříň.

Kuchyně byla modernizována a má dobré proporce a je vybavena spoustou prostoru ve skříních a pracovními deskami. Všechno bílé zboží je zahrnuto v ceně.

Z chodby, která má také praktickou vestavěnou skříň, je přístup do ložnic a koupelen. Hlavní apartmá má klimatizaci, radiátor a dvojité vestavěné skříně. K dispozici je také vlastní koupelna s vanou a skleněnou zástěnou. Dále máme sprchu/WC pro hosty s velkým sprchovým koutem a druhou ložnicí je pokoj s manželskou postelí, který má vestavěnou skříň a klimatizaci.

Ze strany domu, kde je terasa, vedou schody na velkou střešní sluneční terasu nebo solárium s velkou úložnou skříní.

Velikost pozemku je 600 m2 a má zvýšené zdi a širokou vybetonovanou příjezdovou cestu. Bazén o rozměrech 11 x 4 m2 je obklopený dlážděným prostorem na opalování se sprchou u bazénu. Zbytek zahrady je položen převážně na okrasných štěrkových a dlážděných plochách a je zde směs stromů a keřů. K dispozici je také dřevěný zahradní přístřešek pro další skladování.

Za příjezdovou cestou je přístup k velmi prostornému suterénu, který má potenciál přeměnit se na další ubytování. K dispozici je také velká nádrž na vodu o objemu 1000 litrů.

Camposol těží ze dvou komerčních center, obě s řadou místních zařízení včetně lékařského centra, lékárny a komunitního centra a 18jamkového golfového hřiště a klubovny. Nedávno přibylo dětské hřiště a fotbalové hřiště. Camposol je snadný 15 minut jízdy na nádherné pláže a 30 minut na mezinárodní letiště Murcia a 1 hodinu do Alicante.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 2 lidé
Proces nákupu ve Španělsku Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
600 m2
Pozemek
597 m2
Užitná plocha
596 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
595 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
2 km
Lékař
2 km
Kavárna
2 km
Restaurace
2 km
Bar
1 km
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00