Samostojící dům s apartmány, 70 m od moře, výhled na moře v Tisnu

Tisno, Chorvatsko – ID 11625
700 000 € ≈ 17 419 500 Kč
Plocha 700 m2
Dispozice jiný
Moře 70 m
Stav Volné
Období Celoroční

Na prodej nabízíme krásně zařízený dům s apartmány a prostornou zahradou situovaný ve 3. řadě od moře!

Dům se nachází na atraktivní lokalitě pouhých 70 m od moře. Tato zařízená nemovitost poskytuje ideální příležitost pro investici do turistického pronájmu nebo pro celoroční užívání v blízkosti moře. Je umístěn v klidné části města obklopené rodinnými domy. Centrum města je snadno dostupné pěšky, stejně jako most v Tisnu, který je vzdálen pouze 400 m.

Samostatný dům o celkové ploše 382,60 m2 je postaven na pozemku o rozloze 547 m2. Skládá se ze 4 podlaží: suterénu + vyvýšeného přízemí + 1. patra + vyvýšeného podkroví. Suterén o celkové ploše 45m2 se skládá ze dvou oddělených místností a před ním se nachází terasa o rozloze 17,60 m2 s výhledem na moře. Venkovním schodištěm se dostaneme do vyvýšeného přízemí hrubé plochy 110 m2, které se skládá z předsíně, koupelny, dvou velkých ložnic, obývacího pokoje s východem na terasu o rozloze 12,80 m2, kuchyně s jídelnou s východem na terasu o rozloze 18,50 m2. Díky své vynikající poloze nabízí terasa výhled na moře a město. Vnitřním schodištěm se dostaneme na 1. patro o celkové ploše 110 m2, které se skládá ze 3 studiových apartmánů a 1 apartmánu o rozloze cca 35 m2. Všechny apartmány jsou moderně zařízený a plně vybaveny (klimatizace, TV) a jsou připraveny k pokračování v provozování. Vyvýšené podkroví o celkové ploše cca 100 m2 je nedokončené a ve stavebním stavu Roh-Bau, z terasy je panoramatický výhled na moře a ostrovy.

Dům má izolační fasádu, vnitřní plastová okna, venkovní hliníkové rolety. Pozemek je obklopen středomořskou vegetací, součástí prostorné zahrady je parkoviště pro více automobilů. Možnost vybudování bazénu před domem.

Potenciálním kupujícím je nabídnuta možnost pokračování v provozování ustáleného turistického podnikání. Objekt je koncipován jako apartmánový dům, ale existuje možnost přestavby nemovitosti na luxusní dům k bydlení poblíž moře pro celoroční pobyt.

V nejužším místě Murterského průlivu, na východě ostrova Murter leží městečko Tisno. Rozkládá se na ostrovní straně i na pevnině, které spojuje zvedací most přes Murterskou úžinu a zároveň Jadranská magistrála. Od vetšího města, Šibeniku, je Tisno vzdálené 29 kilometrů. Městečko je nejmladší osadou na ostrově Murter. Vzniklo na místě, kde ostrov teměř dosahuje pevninu, a proto bylo pojmenováno po této těsné úžině.

Přes Murterskou úžinu, která je široká pouze 38 metrů a mořský proud zde dosahuje rychlosti 4 uzly, se klene nový, moderní most. Ten nahradil starý a nevyhovují požadavkům dnešní doby.

Na rozdíl od většiny dalmatských měst a vesnic, je Tisno velmi bohaté na vegetací a má mimořádně prostorná náměstí a dlouhé promenády, vhodné pro svěží létní procházku.

Tisno se během dvou desetiletí velmi příjemně proměnilo. Z nevzhledného městečka se stalo krásné místo pro dovolenou, kde stojí mnoho soukromých novostaveb a hotelů. Největších změn dostála nová část Tisna, která se vlivem turistického ruchu začala rychle rozrůstat, zvláště na jihozápadě a v oblasti kolem zálivu Artić.

Jsme realitní agentura s dlouholetou zkušeností. Odborně a férově poradíme s výběrem. Postaráme se o to, aby nákup vámi vybrané nemovitosti proběhl hladce a bez starostí. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací.

Pro více zajímavých a aktuálních nabídek se podívejte na naše stránky.

Tým Mojenemovitostumore

Počet podlaží
4
Dispozice
jiný
Výhled na moře
Ano
Plocha
700 m2
Pozemek
400 m2
Užitná plocha
382.6 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Zastavěná plocha
60 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00