Skvělý 2+kk, s výhledem na moře, 90m od pláže, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6171
200 000 € ≈ 5 058 000 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 12/16
Moře 90 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám jedinečný apartmán o dispozici 2+kk a celkové ploše 60m2, nacházející se ve dvanáctém podlaží s krásným výhledem na moře. Byt se nachází pouhých pár metrů od pláže, dispozice: obývací pokoj a kuchyňský kout, 1 ložnice, koupelna s toaletou a velká terasa s krásným výhledem na moře.

Dále byt nabízí prostor s prádelnou.

V nabídce máme tři typy bytů z tohoto domu, všechny mají stejné místnosti, rozdíl je v rozměrech a rozložení, další stojí 158 000€ a třetí 193 000€ za rohový byt s dvojitou terasou.

Budova se nachází na druhé linii pláže Poniente v Benidormu. Má zahradu, společný bazén a rekreační oblast. V blízkosti supermarketů, barů, restaurací a autobusových zastávek.

Pláž Poniente se táhne od přístavu k zátoce Finestrat. Jedná se o velmi klidné a prostorné náměstí, dlouhé více než tři kilometry a průměrná šířka sedmdesát pět metrů. Z tohoto důvodu si můžete kromě opalování na velkém jemnozrnném zlatavém písku užít také nádherné procházky podél pobřeží. Zároveň se můžete projít po barevné promenádě, která pláž obklopuje. Najdete zde také mnoho restaurací a barů.

Moře na pláži Poniente má nádherné křišťálově čisté vody. Díky tomu tam budete mít možnost provozovat různé vodní sporty jako je šnorchlování a potápění.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru vašeho nového domova je výběr toho správného místa pro vás.

Podlaží
12
Počet podlaží
16
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
60 m2
Užitná plocha
55 m2
Terasa
Ano
Parkování
Ano
Obchod
580 m
Lékař
270 m
Kavárna
50 m
Restaurace
70 m
Bar
20 m
Škola/školka
300 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00