skvělý dům s bazénem, olivovníky, velký pozemek, Totana

Totana, Španělsko – ID 10633
190 000 € ≈ 4 700 600 Kč
Plocha 2950 m2
Dispozice 3+kk
Moře 44 000 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme vám krásnou vilu s verandou a bazénem na pozemku o rozloze 2950 m2, který je kompletně oplocený. Dvě ložnice, jedna koupelna, plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s krbem, prostor pro grilování se samostatnou pecí na dřevo, parkovací plocha, velký obdělávaný pozemek s olivovníky a ovocnými stromy. Připraveno k okamžitému užívání.

Dům je rozložen do dvou podlaží.

V horním patře jsou dvě prostorné a světlé ložnice s výhledem na pohoří Sierra Espu a.

V přízemí se nachází světlý obývací pokoj s krbem. Obývací pokoj je dostatečně velký pro odpočinek i stolování. Na jednom konci obývacího pokoje, v blízkosti kuchyně, je v současné době jídelní stůl a židle. Z obývacího pokoje vedou dveře do kuchyně dobré velikosti.

Prostorná kuchyně má dostatek úložného prostoru a pracovní desku spolu s lednicí s mrazákem. Velké okno propouští spoustu přirozeného světla. Z kuchyně je přístup na zastřešený prostor pro grilování, který má pec na dřevo a kamenný venkovní nábytek. Koupelna se nachází vedle domu a je v ní sprchový kout, WC a umyvadlo.

Zvenku má dům velkou verandu, kde si můžete užívat klidu, který tato oblast nabízí; ideální místo k odpočinku po večeři a nasávání dlouhých letních večerů.

Bazénová plocha je oddělena od zbytku zahradní plochy oplocením a má přirozený stín od okolních stromů a keřů a vstup na pozemek je přes pojízdnou bránu pro vozidla a prostornou příjezdovou cestu přichází nádvoří.

Venkovní prostor tohoto velkého pozemku je rozdělen do samostatných oblastí; od zahrady, bazénu, parkovací plochy, která má místo pro několik aut, a pak zemědělských ploch. K dispozici je velký sklad o rozloze cca 11 m2, který byl původně postaven pro uložení nářadí na obdělávání půdy.

Stručně řečeno, tato nemovitost je jako stvořená k tomu, abyste si ji užili na 100 %, s rodinou nebo přáteli, a je to skvělá příležitost.

Finca se nachází v Totana Paraje La Lentiscola, Totana. Vyniká svým velkým archeologickým dědictvím, které má v současné době jako referenci lokalitu La Bastida, s výzkumným projektem a vytvořením největšího archeologického parku argarské kultury v Evropě.

Má také záviděníhodné místo Los Huertos s domy z devatenáctého století obklopenými mandlovníky, pomerančovníky a citroníky, které nás provázejí při výstupu na místo La Santa, jež se nachází v přírodní enklávě regionálního parku Sierra Espu a kde se nachází skutečný poklad Totany, svatyně Santa Eulalia de M rida. V toskánském stylu se zde snoubí umění, historie a náboženství a nachází se zde jeden z nejlepších mudejarských kazetových stropů ve Španělsku.

Tuto nabídku si právě prohlíží další 3 lidé
Proces nákupu ve Španělsku Investice Dofinancování Reference Užitečné informace
Hledáte nemovitost jako investici? Zkuste jainvestuji.cz.
Počet podlaží
2
Dispozice
3+kk
Plocha
2950 m2
Pozemek
2947 m2
Užitná plocha
2945 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
2940 m2
Parkování
Ano
Obchod
4 km
Lékař
4 km
Kavárna
3 km
Restaurace
3 km
Bar
3 km
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00