Skvělý dům s bazénem, v blízkosti vybavenosti, Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 10127
219 000 € ≈ 5 452 005 Kč
Plocha 612 m2
Dispozice 4+kk
Moře 18 000 m
Stav Volné

Nabízíme ke koupi dobře umístěnou vilu ve stylu Neptuno se soukromým bazénem, v pěší vzdálenosti od obchodů a barů, stejně jako golfového hřiště a klubovny.

Přízemí tvoří velká zimní zahrada s výhledem na předzahrádky nemovitosti, které jsou osázeny vzrostlými keři a stromy. Přední dveře vedou do prostorného salonku s krbem na dřevo. Přímo za vstupními dveřmi se nachází vestavěná skříň/skříň.

Podloubí vede do plně vybavené kuchyně s bílou technikou a prostorem pro myčku. K dispozici je báječné množství pracovního prostoru a modernizované úložné skříně. Díky obloukům a oknům je tento fantastický kombinovaný obytný prostor otevřený a vytváří světlý a prostorný prostor pro zábavu nebo odpočinek.

Také v přízemí a přístupná z oblouku vedoucího z obývacího pokoje je dvoulůžkový pokoj s vestavěnými skříněmi a velkou vylepšenou en-suite koupelnou. Druhá ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi také s vestavěnými skříněmi a nadstandardní rodinnou sprchou / WC pro hosty.

Do apartmá v prvním patře se vstupuje po vnitřním schodišti z obývacího pokoje. Jedná se o ložnici s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi se spoustou vestavěného úložného a závěsného prostoru ve skříních a druhá vlastní koupelna tvoří perfektní apartmá pro hosty nebo váš vlastní soukromý prostor, když přijedou hosté. Velké střešní solárium s výhledem na otevřenou krajinu a dalekosáhlé hory je přístupné francouzskými dveřmi vedoucími z ložnice.

Vila stojí na pozemku 612m2 se zvýšenými zahradními zdmi pro větší soukromí. K dispozici je spousta venkovního prostoru, včetně velkého bazénu v zadní části vily. Zahrady v přední části jsou pokryty okrasným štěrkem, který je udržuje nenáročný na údržbu, a na straně je soukromá terasa. Přes klenutý průchod na jednu stranu domu vedou schody dolů do zadních zahrad a bazénu. Najdete zde spoustu prostoru, ve kterém si můžete užívat španělského slunce. Plocha bazénu je celá vydlážděná a jsou zde vyvýšené záhony osázené vzrostlými rostlinami a keři.Dům má prostorný sklep.

Nemovitost se nachází na Camposol, který těží ze dvou obchodních center, z nichž obě s řadou místních zařízení. Camposol je snadno 15 minut jízdy od krásné pláže Středomoří. Mezinárodní letiště Murcia je méně než 30 minut jízdy; Letiště Alicante je 1 hodinu.

Počet podlaží
2
Dispozice
4+kk
Plocha
612 m2
Pozemek
611 m2
Užitná plocha
610 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
600 m2
Sklep
Ano
Obchod
970 m
Lékař
990 m
Kavárna
950 m
Restaurace
950 m
Bar
990 m
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00