Skvělý penthouse s výhledem na moře, Torrevieja - Torreblanca, Španělsko

Torrevieja-Torreblanca , Španělsko – ID 12784
117 260 € ≈ 2 901 012 Kč
Plocha 58 m2
Dispozice 2+1
Podlaží 2/2
Moře 1 500 m
Stav Volné

Penthouse s jednou ložnicí, úchvatným výhledem na moře a soukromým soláriem!

Tento úchvatný penthouse v oblasti Torreblanca, nedaleko od La Maty, nabízí mimořádný zážitek z bydlení s panoramatickým výhledem na moře.

Penthouse je orientován na jihovýchod a slunce osvětluje každý kout po celý den. Z velké terasy si užijete jasný a fascinující výhled na Středozemní moře a krajinu Aromaparku.

Hlavní místnost je vaším útočištěm, ideálním pro odpočinek po dni plném aktivit. K dispozici je také kompletní koupelna a plně vybavená samostatná kuchyň.

Pro váš komfort v každém ročním období je penthouse vybaven klimatizací.

Vrcholným bodem této nemovitosti je však soukromé solárium, odkud si můžete užívat dechberoucí výhled na moře a mořský vánek v naprosté soukromí. Ať už se opalujete, grilujete s přáteli nebo jen pozorujete hvězdy, tento prostor se stane vaším oblíbeným útočištěm.

Tato nemovitost se nachází v udržovaném rezidenčním komplexu s vybavením, jako je společný bazén a zahrady.

Nechte si ujít příležitost, jak si splnit své středomořské sny. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste si domluvili prohlídku a objevili všechny výhody této nemovitosti!

Torrevieja je populárním turistickým městem a městem v provincii Alicante na jižním pobřeží Costa Blanca. Město je třetím největším ve své provincii po Alicante a Elche. Toto letovisko je oblíbené díky své příznivé středomořskému klimatu, krásným písčitým plážím a mnoha solným jezerům a lagunám v okolí.

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Podlaží
2
Počet podlaží
2
Dispozice
2+1
Výhled na moře
Ano
Plocha
58 m2
Užitná plocha
51 m2
Terasa
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00