Stavební pozemek na prodej v Privlaci u Zadaru - Skrapavac

Privlaka, Chorvatsko – ID 12728
368 000 € ≈ 9 104 320 Kč
Plocha 1000 m2
Moře 50 m
Období Celoroční

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v malebné lokalitě Skrapavac v Privlaci u Zadaru. Pozemek má rozlohu 1000 m² a nachází se ve druhé řadě od moře, což zajišťuje snadný přístup k pláži a krásné výhledy na moře.

Tato atraktivní lokalita je ideální pro výstavbu rodinného domu nebo rekreační vily. V blízkosti jsou dostupné všechny potřebné služby a infrastruktura, což zajišťuje pohodlné bydlení nebo rekreaci.

Využijte této jedinečné příležitosti a investujte do pozemku v Privlaci, kde můžete realizovat své sny o bydlení u moře. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Privlaka je malé rybářské a turistické městečko jen 15 minut jízdy od města Zadar, které se nachází na rozlehlém písečném poloostrově mezi královským městem Nin a ostrovem Vir. Průzračné moře a dlouhé, mělké písečné zátoky jsou jako stvořené pro úplnou relaxaci. Místo nabízí veškeré potřebné zázemí pro příjemný a kvalitní život: obchody, restaurace, pošta, poliklinika. Milovníci sportu a rekreace, kteří si chtějí vyzkoušet plachtění nebo surfování, najdou svůj kout ráje v okolních osadách. Vše, co potřebujete pro klidnou a odpočinkovou rodinnou dovolenou ve středomořském stylu, najdete zde.

Výhled na moře
Ano
Plocha
1000 m2

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00