Studio s výhledem na moře 350m od pláže, Benidorm, Španělsko

Benidorm, Španělsko – ID 6080
85 000 € ≈ 2 099 500 Kč
Plocha 40 m2
Dispozice 1+kk
Podlaží 3/4
Moře 350 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme prostorné studio se nachází v Benidormu v urbanizaci se společným bazénem, parkovištěm pro auta a motorky. Nemovitost o rozloze 40 m2, má 1 ložnici, 1 kompletní koupelnu s obývacím pokojem a americkou kuchyní. Podlaha je dřevěná, velké vestavěné skříně, hladké stěny, klimatizace, dvojitá okna. Apartmán má nerušený výhled, s velmi dobrou orientací, díky které je byt velmi světlý a má výhled na moře z boční strany. Má velké francouzské okna, skvělá možnost za přijatelnou cenu s možností krásné dovolené ve "Španělském Manhattanu".

Díky své fantastické poloze si můžete užívat pláže Levante, kde se nachází velké množství restaurací a supermarketů, jako je Halcon Supermarket, Udaco Supermarkets, Mini Market Los Gallegos, díky své poloze je obklopen velkým množstvím hotelů a aparthotelů, Tropic mar Levante, Halcón Apartments, Meritas Bar, El Palacete Bar, Bahia Blanca Restaurant & Café.

Skvělá výnosnost jako investice nenechte si ujít tuto příležitost.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují

Podlaží
3
Počet podlaží
4
Dispozice
1+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
40 m2
Užitná plocha
38 m2
Parkování
Ano
Obchod
70 m
Lékař
470 m
Kavárna
100 m
Restaurace
110 m
Bar
100 m
Škola/školka
290 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00