Studio v nádherném resortu, pár kroků od moře, San Luis de Sabinillas, Španělsko

San Luis de Sabinillas, Španělsko – ID 10297
130 000 € ≈ 3 296 800 Kč
Plocha 35 m2
Dispozice studio
Podlaží 3/4
Moře 400 m
Stav Volné
Období Celoroční
Nabízíme Vám okouzlující studio u pláže v centru Sabinillas.
Toto dokonale situované studio se může pochlubit žádoucí jihovýchodní orientací, díky níž je prostor zaplaven přirozeným světlem skrze rozsáhlá okna od podlahy ke stropu. Polootevřená kuchyň je promyšleně vybavena moderními spotřebiči, zatímco prostorná koupelna nabízí vanu rodinné velikosti. Nemovitost má elegantní mramorové podlahy a praktický elektrický ohřívač vody a je nabízena k prodeji plně zařízená, což umožňuje bezproblémové nastěhování. Tento apartmán je idylickou volbou pro ty, kteří hledají pobřežní životní styl s veškerým komfortem na dosah ruky. Nachází se v centru města a nabízí snadný přístup k široké škále občanské vybavenosti. Uzavřená komunita se nachází přímo na okraji města a poskytuje přímý přístup na jednu z nejúžasnějších pláží na pobřeží Costa del Sol. Obyvatelé se mohou těšit také na společný bazén, samostatný dětský bazén a rozlehlé zelené plochy. Plážová promenáda táhnoucí se od Buenas Noches k La Chullera je jako stvořená pro nenáročné procházky.
Kousek odtud se nachází rozsáhlý městský sportovní areál s mnoha tenisovými a paddle tenisovými kurty, speciálním sportovním bazénem a také omlazující saunou a wellness centrem. Pestrá nabídka sportovních aktivit a lekcí aerobiku je určena dětem i dospělým. Díky své centrální poloze máte na dosah celou řadu restaurací a barů a hned naproti přes ulici se pohodlně nachází velký obchod Lidl.
Podlaží
3
Počet podlaží
4
Dispozice
studio
Plocha
35 m2
Užitná plocha
34 m2
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
80 m
Lékař
50 m
Kavárna
50 m
Restaurace
0 m
Bar
10 m
Škola/školka
140 m

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00