Top 3+1 s garáží, kousek od moře, Torrevieja, Španělsko

Torrevieja, Španělsko – ID 12788
109 900 € ≈ 2 718 926 Kč
Plocha 72 m2
Dispozice 3+1
Podlaží 3/4
Moře 1 300 m
Stav Volné

Vstoupíte-li do tohoto nádherného bytu, uvítá vás otevřený prostor a pocit prostornosti. Obývací pokoj je osvětlen přirozeným světlem, které proudí okny orientovanými na východ, a tak vytváří teplou a přívětivou atmosféru po celý den.

Oddělená kuchyně, plně vybavená moderními spotřebiči a kvalitními skříňkami, poskytuje funkční a praktický prostor pro přípravu lahodných jídel, která si můžete vychutnat v přilehlé jídelně.

Byt má dvě prostorné ložnice, jedna z nich je hlavní ložnice s vlastní koupelnou. Kompletní koupelny jsou vybaveny veškerými potřebnými vybaveními pro váš každodenní komfort.

Tento dům se prodává kompletně zařízený, takže můžete snadno nastěhovat a ihned začít užívat nový život na Costa Blanca. Kromě toho je součástí garážové stání a skladovací prostor, které poskytují další místo pro vaše věci a pohodlí pro váš každodenní život.

Tato bytová jednotka se nachází pouhých 1 300 metrů od krásných pláží v Torrevieje a nabízí dokonalou kombinaci klidu a blízkosti služeb, obchodů, restaurací a zábavních možností.

Nenechte si ujít příležitost, udělat si z tohoto kouzelného bytu svůj nový domov v jedné z nejžádanějších destinací na Costa Blanca. Kontaktujte nás ještě dnes pro další informace a domluvte si prohlídku!

Torrevieja je populárním turistickým městem a městem v provincii Alicante na jižním pobřeží Costa Blanca. Město je třetím největším ve své provincii po Alicante a Elche. Toto letovisko je oblíbené díky své příznivé středomořskému klimatu, krásným písčitým plážím a mnoha solným jezerům a lagunám v okolí.

Mojenemovitostumore zajišťuje kompletní servis, od vyřízení dokumentace, překladů, právní podpory, převodu energií a následně placení provozních poplatků, až po pronájem včetně transferů z letiště, check-inů a check-outů hostů, úklidu s praním a žehlením ložního prádla, inzerce na Bookingu a zdarma na webu společnosti, správu a pravidelné kontroly nemovitosti, provádíme rekonstrukce dle přání klientů a dovybavení. Děláme všechno, co naši klienti potřebují po převodu vlastnictví.

O správu nemovitosti se staráme od A do Z. Na nás se můžete spolehnout ve všech ohledech.

Koupí náš vztah nekončí ale teprve začíná.

Team MNM

Podlaží
3
Počet podlaží
4
Dispozice
3+1
Plocha
72 m2
Užitná plocha
63 m2
Balkon
Ano
Garáž
Ano

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00