typický španělský venkovský dům s dřevěnými trámovými stropy, Lorca, Španělsko

Lorca, Španělsko – ID 10311
119 000 € ≈ 2 968 455 Kč
Plocha 3500 m2
Dispozice 4+kk
Moře 12 000 m
Stav Volné

Nabízíme vám typický španělský venkovský dům s dřevěnými trámovými stropy, který stojí na 3500 m2 kompletně oploceném pozemku se spoustou prostoru pro bazén. Tento dům v rustikálním stylu nabízí 3 ložnice, 1 koupelnu, obývací pokoj s krbem a vybavenou kuchyň. Na tomto pozemku se nachází další stavby pro zemědělské využití. Část pozemku je využívána k obdělávání.

Tato nemovitost se nachází v Morata, Ugejar, Lorca, Murcia, v blízkosti Cabo Cope, Puntas de Calnegre a Playas de Percheles.

Venkovský dům na jedné úrovni s velkou přední terasou s výhledem na pole. Z této terasy vcházíme do domu a první místností, do které vstupujete, je velký salonek v rustikálním stylu s krbem a odtud je přístup do tří prostorných ložnic.

Kuchyň je v zadní části objektu a je plně vybavená. Bílé zboží není součástí prodeje.

Koupelna je velmi prostorná a kompletní s velkým vestavěným sprchovým koutem a technickou částí.

Přední terasa by mohla být za rozumnou cenu snadno zasklená, což z ní udělalo krásnou zimní zahradu s výhledem do polí nebo ji necháte otevřenou pro stolování pod širým nebem. K dispozici je prostor pro grilování a ostatní budovy jsou pro zemědělské využití nebo pěstování.

Zahrada nabízí přístřešek pro dvě auta a dostatek prostoru pro bazén.

Morata je malý okres patřící k obci Lorca v regionu Murcia ve Španělsku.

V Moratě je velké množství míst, která nelze vynechat, všechna souvisejí s přírodou v její nejintimnější nádheře. Jsou to nevyužitá místa, jako je Viquejos, Los Loberos nebo Barranco del Corral spolu s celou Sierra de la Almenara.

Počet podlaží
1
Dispozice
4+kk
Plocha
3500 m2
Pozemek
3497 m2
Užitná plocha
3496 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
3495 m2
Parkování
Ano
Obchod
6 km
Lékař
5 km
Kavárna
8 km
Restaurace
3 km
Bar
2 km
Škola/školka
3 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00