Typický venkovský dům s velkou zahradou, Las Palas, Španělsko

Las Palas, Španělsko – ID 10317
129 995 € ≈ 3 210 227 Kč
Plocha 400 m2
Dispozice 2+kk
Moře 16 000 m
Stav Volné

Nabízíme vám krásný venkovský dům, který byl vyzdoben současným majitelem. Nemovitost má pozemek o 400 m2 s dostatkem prostoru pro instalaci soukromého bazénu, přední terasu a dvorek s přístupem do střešního solária. Nemovitost má dvě ložnice, jednu koupelnu a možnost přestavby "zahradního pokoje" na třetí ložnici. K dispozici je vybavená otevřená kuchyně/jídelna, která vede na dvůr a do "zahradního pokoje". Nemovitost má mnoho doplňků, jako jsou modernizované podlahy v celém objektu, modernizovaná kuchyně a koupelna, mříže, sítě proti hmyzu a dvojitá okna, modernizované tesařské práce, nová střecha a mnoho dalšího.....

Z nemovitosti je nádherný výhled na krajinu a hory. Má prostorný obývací pokoj s klimatizací a hořákem na dřevo s obloženou stěnou za ním. Všechna roční období krytá pro zajištění vašeho pohodlí po celý rok. Z obývacího pokoje je přístup do všech ostatních místností. Obě ložnice mají volně stojící skříně a stropní ventilátory. Hlavní ložnice má teplou a studenou klimatizaci. Moderní koupelna má velký sprchový kout s vyhřívaným věšákem na ručníky. Plně vybavená kuchyň je vybavena modernizovaným dřevěným povrchem pracovní desky všechny spotřebiče včetně plynové varné desky a plynového kotle. K dispozici je dostatek úložného prostoru a je otevřená s jídelnou s terasovými dveřmi do dvora. Na dvoře se nachází sklad a technický prostor s vodní zálohou. Jedná se o krásný odlehlý prostor s květináči a rostlinami a brankou na ulici, kde je dostatek prostoru pro grilování. Z nádvoří/patia máme schody, které vedou na velkou soukromou střešní terasu, a pak schody na vyvýšenou terasu s výhledem do krajiny a další terasu s létajícím stíněným altánem s posezením a integrovaným nástěnným osvětlením. Vrcholem tohoto domu je jeho šarm.

Má mnoho možností, jak si vytvořit úžasný venkovský domov, obklopený horami, poli a místní divokou přírodou, který se nachází ve čtvrti Las Palas, Fuente Alamo. Toto je vaše příležitost bydlet v typické španělské venkovské oblasti zvané Las Palas, kde najdete dobrý výběr místní občanské vybavenosti, velmi velké veřejné koupaliště, které je vzdáleno pouhých pět minut chůze. Větší město Fuente Alamo je odtud vzdáleno asi 15 km. Z této vily je to na mezinárodní letiště Murcia (Corvera) 15 minut jízdy a na letiště Alicante přibližně 1 hodinu. Krásné pláže Středozemního moře a nádherný přístav Puerto de Mazarron jsou vzdáleny přibližně 25 minut jízdy autem a opačným směrem na vás čekají pláže Mar Menor, vzdálené přibližně 20 minut jízdy.

Počet podlaží
1
Dispozice
2+kk
Plocha
400 m2
Pozemek
399 m2
Užitná plocha
121 m2
Terasa
Ano
Zastavěná plocha
131 m2
Parkování
Ano
Obchod
4 km
Lékař
4 km
Kavárna
4 km
Restaurace
4 km
Bar
4 km
Škola/školka
4 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00