Úžasná příležitost, veliký stavební pozemek, La Majada

Mazarrón, Španělsko – ID 5440
109 995 € ≈ 2 793 323 Kč
Plocha 51304 m2
Moře 16 000 m

Úžasná příležitost ke koupi velkého pozemku se zbytky domu.

Tento pozemek částečně těží z přirozeného zavlažování z vod Rambla de Caete, která se nachází na jih a západ od pozemku. Celková jeho plocha činí 51304m2

Pozemek se nachází mezi La Caada Honda a Los Lardines. Jak již bylo zmíněno, na pozemku stojí pozůstatky nemovitosti; jednopodlažní budova s fasádou 14m2. Skládá se z domu a verandy.

I když se jedná o venkovskou lokalitu, na pláže Puerto de Mazarron, Bolnuevo atd. to autem trvá pouhých dvacet minut.

Ve vesničce La Majada s přibližně dvěma sty obyvateli je kostel, restaurace a bar a místní obchod fungující z něčího domu a navíc zdravotní středisko. V okolí a okolí vedou četné turistické a cyklistické stezky, které vám dávají příležitost poznat krásnou faunu a flóru.

Město Mazarron je devět kilometrů daleko a má veškerou místní občanskou vybavenost, kterou byste ve městě očekávali, včetně pošty a radnice.

La Majada je přibližně čtyřicet pět minut jízdy od mezinárodního letiště Murcia (Corvera) a Alicante přibližně hodinu a patnáct minut.

Vážení klienti, žijeme ve zvláštní době, kdy se během posledních let mnoho vychýlilo z normálu. Nicméně ve všem špatném lze najít něco dobrého. Začali jsme využívat technologie mnohém více a naučili jsme se jak ušetřit čas a prostředky naších klientů. V dnešní době se každý z nás dokáže podívat na google View (lokace a blízké okolí), na YouTube (lokalita, nejbližší pláže a zajímavosti) a na Booking (recenze). Tyto technologie ve spojení s on-line prohlídku pomáhají se podívat velice detailně na konkrétní nemovitost v reálném čase a z pohodlí vlastního gauče. Máme možnost mnohem adekvátněji posoudit plusy a mínusy nemovitosti. Už se nemusíme stresovat u fyzické prohlídky a vést si poznámky na každou prohlídnutou nemovitost. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naše klienty nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Plocha
51304 m2
Obchod
5 km
Lékař
5 km
Kavárna
4 km
Restaurace
1 km
Bar
1 km
Škola/školka
4 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00