Užasné 2+kk v resortu na ostrově Tenerife, Španělsko

Paraiso del Palm Mar, Španělsko – ID 10307
240 000 € ≈ 6 069 600 Kč
Plocha 60 m2
Dispozice 2+kk
Podlaží 1/2
Moře 800 m
Stav Volné
Období Celoroční

Dovolte nám představit apartmán nacházející se v Tenerife na Kanarských ostrovech. Kanarské ostrovy jsou místem kde léto zažijete celý rok a zima zde nemá šanci. Díky teplotám, které přes rok neklesnou pod 19°C si užijete dovolenou celý rok. Pojeďte se s námi osobně podívat na místo a zažít s námi toto kouzelné místo na vlastní kůži. Děláme také online prohlídky.

Útulný apartmán s 1 ložnicí a 1 koupelnou v Paraiso del Palm Mar. Byt byl právě zrekonstruován a je nabízen plně zařízený a vybavený. Byt o celkové rozloze 65 m2 nabízí prostorný obývací pokoj, americkou kuchyň, světlou ložnici, koupelnu a 2 terasy, z nichž jedna má výhled na bazén. Klimatizace. Myčka nádobí.

Nachází se v klidném a rezidenčním komplexu se společným bazénem. V blízkosti místní občanské vybavenosti a jen několik minut chůze od pláže.

Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Včetně veškerých podkladů na převod vlastnictví, včetně převodu energií a všech registrací, včetně poprodejního servisu a organizace případného pronájmu. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu. Naši klienti nikdy nečekají ve frontách a mají od nás veškerou pomoc a informace, které potřebují.

Tenerife, španělský klenot ležící v Atlantiku, nabízí jedinečnou kombinaci přírodních krás a života. Ostrov s celoročně mírným klimatem vyznává životní styl zaměřený na pobyt v přírodě. Od rušných ulic Santa Cruz až po klidné pobřeží Playa de las Teresitas - Tenerife uspokojí nejrůznější požadavky. Místní obyvatelé, známí svou pohostinností, spojují tradiční španělskou kulturu s moderním komfortem. Gastronomické speciality, pestré festivaly a bohatá historie vytvářejí spoustu zážitků. Ať už se procházíte vulkanickou krajinou nebo ochutnáváte místní kuchyni, Tenerife je díky svému uvolněnému tempu a úchvatným výhledům podmanivým místem, které můžete nazývat svým domovem.

Podlaží
1
Počet podlaží
2
Dispozice
2+kk
Výhled na moře
Ano
Plocha
60 m2
Užitná plocha
50 m2
Terasa
Ano
Bazén
Bazén
Parkování
Ano
Recepce
Recepce
Restaurace
Restaurace
Ostraha
Ostraha
Udržovaná zeleň
Udržovaná zeleň
Obchod
110 m
Lékař
60 m
Kavárna
290 m
Restaurace
50 m
Bar
80 m
Škola/školka
2 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00