Velká villa, s bazénem 600m2 pozemek! Camposol, Španělsko

Camposol, Španělsko – ID 10145
240 000 € ≈ 6 084 000 Kč
Plocha 130 m2
Dispozice 6+kk
Moře 15 000 m
Stav Volné
Nabízíme Vám tuto jižně orientovanou rozšířenou vilu ve stylu Ciebles s velkým bazénem 10x5m2 s dětským koutkem, která se nachází na pozemku 660m2. Úžasný potenciál pro zvýšení hodnoty velké podstavby.
Vchod je přes bránu na velkou terasu, ze které je výhled na rozsáhlý bazén. Někteří se rozhodli tuto plochu zasklít a vytvořit tak světlou, slunnou zimní zahradu, kterou lze využívat po celý rok. Vstupní dveře vily vedou do haly a do velkého obývacího pokoje impozantních rozměrů. Obývací pokoj je mimořádně prostorný a díky třem velkým oknům do něj proudí spousta přirozeného světla. Místnost má krb a je vybavena nábytkem. Z obývacího pokoje vedou tři ložnice. Tato nemovitost má nádherné hlavní apartmá se spoustou prostoru, klimatizací, vestavěnými skříněmi a kompletní koupelnou. K dispozici jsou další dvě ložnice s vestavěnými skříněmi a rodinný sprchový kout.
Oblouk vede do jídelny/snídaňové místnosti s obloukem do kuchyně, která obsahuje elektrické spotřebiče. Z kuchyně vedou dveře na rozšířenou boční terasu. Jedním směrem vedou schody dolů do zahrady a druhým směrem vás zavedou na střešní solárium s pergolou. Odtud je výhled na daleké hory. Zde se nachází ložnice s terasovými dveřmi na terasu. Koupelna je zde vybavena vanou s horní sprchou. Vila stojí na pozemku o rozloze 660 m2 orientovaném na jih s vyvýšenými zdmi. Většina venkovního prostoru byla vybetonována s některými osázenými okraji, díky čemuž je venkovní prostor velmi nenáročný na údržbu a je připraven na to, abyste mu vtiskli vlastní pečeť. Bazén o rozměrech 10x5m2 má kolem sebe dostatek prostoru pro nasávání španělského slunce. K dispozici je také velký zděný sklad dřeva. K dispozici je vybetonovaná příjezdová cesta se zděným přístřeškem pro auto, do kterého se pohodlně vejde několik vozidel. Velká vybetonovaná podezdívka, která tvoří půdorys nemovitosti, může být snadno přestavěna na další ubytování nebo může být využita jako garáž. Nemovitost se nachází v klidné oblasti Camposol, která těží ze dvou obchodních center, obě s různou místní občanskou vybaveností.
Camposol se nachází 15 minut jízdy autem od krásných pláží Středozemního moře a nádherného přístavu Puerto de Mazarron. Mezinárodní letiště Murcia (Corvera) je vzdáleno necelých 30 minut jízdy a letiště Alicante přibližně 1 hodinu jízdy.
Počet podlaží
2
Dispozice
6+kk
Plocha
130 m2
Pozemek
660 m2
Užitná plocha
120 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
69 m2
Parkování
Ano
Sklep
Ano
Obchod
3 km
Lékař
2 km
Kavárna
3 km
Restaurace
3 km
Bar
380 m
Škola/školka
6 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00