Vila 4+1, v blízkosti občanské vybavenosti, krb a velký bazén, Camposol

Camposol, Španělsko – ID 10138
285 000 € ≈ 7 109 325 Kč
Plocha 600 m2
Dispozice 4+1
Moře 15 000 m
Stav Volné

Jsme jednička na trhu a odborníci na vaše nemovitosti v zahraničí. Naším cílem je představit atraktivní nemovitosti v zahraničí na českém trhu. Pojďte s námi do Španělska a využijte náš investiční zájezd na prohlédnutí atraktivních nemovitostí.

Nabízíme ke koupi nádhernou vilu ve stylu Cibeles situovaná v blízkosti místní občanské vybavenosti s vlastním bazénem, upravenými zahradami, velkou zimní zahradou a parkovací místa pro auta.

Vstup do vily je přes velkou, prosluněnou, prosklenou zimní zahradu. Přední dveře vedou do haly a do obývacího pokoje. Jedná se o velmi prostorný obývací prostor s krbem. Tři velká okna poskytují spoustu přirozeného světla a byla instalována klimatizace.

Přes chodbu je rodinná kuchyň a jídelna, obě s dveřními průchody, které umožňují uzavřít prostor. Kuchyň je plně vybavena. Dveře z kuchyně vedou na boční terasu, ideální pro stolování pod širým nebem.

Za chodbou jsou tři ložnice. Tato nemovitost má nádhernou hlavní ložnici se spoustou prostoru, vestavěné skříně a kompletní en-suite. Jsou zde další dvě ložnice s vestavěnými skříněmi a rodinný sprchový kout.

Z boční terasy vedou schody do střešního solária, ze kterého je úžasný výhled do volné krajiny a okolních hor.

Jedná se o rohový pozemek o velikosti cca 600 m2. Před vilou jsou upravené meze, osázené vzrostlými keři, stejně jako příjezdová cesta vedoucí k parkovišti pro auta. V zadní části pozemku je bazén ve tvaru ledviny s plně dlážděnou terasou, která jej obklopuje. Vyvýšená terasa s výhledem na bazén a další schody vedou dolů z bazénu na prostornou terasovitou dlážděnou terasu, která vám poskytne dostatek venkovního prostoru, ve kterém si můžete užívat španělského slunce.

Tato nádherná vila má další bonus v podobě budovy, která byla přestavěna a poskytuje vám apartmán pro hosty s jednou ložnicí a úložný prostor.

Nemovitost se nachází v klidné oblasti na stále oblíbeném golfovém hřišti Residential Camposol. Camposol (země slunce) těží ze dvou obchodních center, obě s řadou místních zařízení, včetně nedávno přidaného dětského hřiště a samostatného fotbalového hřiště.

Camposol je vzdálený 15 minut jízdy autem od krásných pláží Středozemního moře a nádherného přístavu Puerto de Mazarron. Mezinárodní letiště Murcia (Corvera) je vzdáleno méně než 30 minut jízdy a letiště Alicante je vzdáleno přibližně 1 hodinu.

Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.

Počet podlaží
1
Dispozice
4+1
Plocha
600 m2
Pozemek
600 m2
Užitná plocha
599 m2
Terasa
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
598 m2
Parkování
Ano
Obchod
990 m
Lékař
790 m
Kavárna
520 m
Restaurace
520 m
Bar
510 m
Škola/školka
5 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00