Vila s bazénem a saunou na rozlehlé zahradě, okolí Novigradu

Novigrad, Chorvatsko – ID 11613
750 000 € ≈ 18 708 750 Kč
Plocha 1300 m2
Dispozice 5+kk
Moře 300 m
Stav Volné
Období Celoroční

Pouhých několik minut jízdy od Novigradu se nachází samostatný dům o celkové užitné ploše 274 m2, který se rozkládá přes přízemí a první patro. Přízemí se skládá z moderně vybavené kuchyně s jídelnou, obývacího pokoje, jedné ložnice s koupelnou, sauny, technické místnosti/sklepa, hostinského WC a prostorné venkovní kryté terasy o rozloze 55 m2. V prvním patře jsou tři ložnice, každá s vlastní koupelnou, přičemž dvě z nich mají společnou terasu a třetí má vlastní. Terasy v prvním patře jsou také prostorné, o plochách 30 a 16 m2.

Teplota se reguluje pomocí tepelného čerpadla, které využívá ventilokonvektory a podlahové vytápění ve všech koupelnách.

Opravená středomořskými rostlinami tato prostorná oplocená zahrada o rozloze 1200 m2 nabízí mnoho vybavení, jako je velký vyhřívaný vířivý bazén o rozměrech 54 m2, slunečník, výše zmíněná krytá terasa s jídelním stolem a grilem. Trávník má vestavěný systém zavlažování a na pozemku je místo pro tři automobily. Dům je postaven z kvalitních materiálů a dobře izolován, což přispívá k velmi nízké spotřebě energie na vytápění/chlazení.

Nemovitost se nachází v oáze klidu obklopené přírodou a je ideální díky blízkosti potřebných zařízení, jako jsou obchody, restaurace, pláže a další.

Novigrad je oblíbenou turistickou a gastronomickou destinací. Oživují ho typické istrijské úzké uličky, staré kostely, paláce a hradby. Nedaleko od Novigradu najdete prvotřídní vodní park Istralandia a ornitologickou rezervaci Antenal-Mirna, kde můžete pozorovat ptáky uprostřed dechberoucí přírody. V okolí najdete mnoho cyklistických stezek, vinných tras a cest oleje z oliv. Novigrad se nachází na vynikajícím místě, odkud lze plánovat jednodenní výlety a objevovat města a vesnice na pobřeží i ve vnitrozemí.

Počet podlaží
2
Dispozice
5+kk
Plocha
1300 m2
Pozemek
1200 m2
Užitná plocha
274 m2
Terasa
Ano
Lodžie
Ano
Balkon
Ano
Bazén
Ano
Zastavěná plocha
130 m2
Parkování
Ano
Obchod
1 km
Lékař
2 km
Kavárna
1 km
Restaurace
520 m
Bar
380 m
Škola/školka
1 km

Libí se vám tato nemovitost?

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujala vás tato nemovitost, ale stále si nejste jistí? Domluvte si s námi schůzku u nás v kanceláři a osobně s vámi projdeme všechny podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00